Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el, hogy fogamzás...

Hogy mondjam el, hogy fogamzásgátlòt írattam magamnak? Nem akarok titkolòzni.

Figyelt kérdés

18 èves vagyok. egy ève nem szűz.

a mostani baràtomat mindennél jobban szeretem, ès elsösorban kènyelmi szempontbòl mentem dokihoz tablettàért. elöre làthatòlag 6-7èvig ha becsùszna a baba, abortuszra mennék.emiatt is a tabi.

csak itthon sose volt még téma a szex, vagy a vèdekezési mòdok. anya kb homokba dugta a fejét, hogy neki ne legyen kìnos.

de olyan rossz, hogy baràtnömnek 16èves kora òta az anyukàja veszi a gyògyszert, jò a kapcsolatuk. nekünk meg olyan hogy el se merem mondani.


2014. máj. 28. 20:03
 1/9 A kérdező kommentje:

összespòrolt pénzböl van,

de nem csak az anyagiak miatt mondanám el

csak nem tudom hogy kezdjek neki

ha ö se hozta szòba sose, òvodàsként kezelnek.

2014. máj. 28. 20:05
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Én sosem mondtam el az anyámnak ezeket a gondjaimat, igényeimet. Még most is elkapcsolja a tévét ha csókolóznak benne:)) pedig 24 éves vagyok és együtt élek a vőlegényemmel elég régóta.
2014. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha ennyire homokba dugják a fejüket, kíméld meg őket. Nem muszáj az orrukra kötni.
2014. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem mondanám el, ha rákérdezne viszont nem tagadnám le.
2014. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd elöl a tájékoztatóját, és ha megtalálja, szóbahozhatja.
2014. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ülj le vele es mond el nyiltan hogy orulnek ha megtudnad vele ezt is meg minden mast beszelni..a szulok orulnek az oszintesegnek.velem is igy volt es azota nyiltan poenkodunk anyammal ezen a teren is..szoval hajra!:)
2014. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne mond el .
2014. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Nagykorú vagy, és bizonyos szempontból - ahogy a soraidból kiveszem - felnőtt is. Határozott célokkal, szándékokkal, tervekkel. Ha elmondod, elmondod, ha nem, nem. Nekem úgy tűnik, édesanyád kerüli a témát, és még az is lehet, hogy ő maga nem akar szembesülni a felnőtt életed ezen vonatkozásával.


Az abortusz, ami az eszköztárad része, viszont más téma. Szerintem nem igazán gondoltál bele, mit jelent elvenni egy életet, egy saját, ártatlan magzat-gyermekét.

Érdemes lenne érzelmileg is azonosulnod ezzel a kérdéssel, mert ez a beavatkozás nem tesz meg nem történtté semmit.

Ha lehet, ne készülj úgy az életre, hogy még gondolatnyi esélyt sem adsz az esetlegesen megfogant, tulajdon gyermekednek. Olvasgass, informálódj, tájékozódj, és alapos megfontolás után alakítsd ki a végleges véleményedet.

2014. máj. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolom anyud tud a barátodról és feltételezi,hogy nem csak egymás kezét fogjátok.

Mondd meg, hogy te nem szeretnél gyereket, ezért szeded. Még a végén lehet, hogy bele is ad.

2014. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!