Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki lett már mentálisan...

Valaki lett már mentálisan beteg a családjától?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen...
2014. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mi történt,elmondod? Azt hiszem velem most ez történik. Nem birom tovább,minden nap arra gondolok,hogy mi lenne ha öngyilkos lennék.
2014. nov. 2. 13:47
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a legtöbb mentális beteg, a családjától lesz az...........
2014. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
biztos van olyan
2014. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

persze, a család szerepet játszhat benne

lehet miatta is de lehet hogy "csak" nem figyeltek eléggé a másikra és máris ott a baj.

2014. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 intrepid ***** válasza:
100%

Apámnak sikerült olyan magányos zárkózottnak nevelni, hogy hosszú évekbe telt azután, hogy elkerültem otthonról, hogy megnyíljak a világ felé. Reggel iskolába, iskola végén azonnal haza, nem ám suli után hülyéskedni egy kicsit az iskolatársakkal, - mert otthon számonkérés,: hol voltál?!!

Emeletes házban laktunk, rálátott a játszótérre, nézte meddig vannak kint a házbeli gyerekek, mikor hazamentek, akkor leengedett minket is játszani. Az volt a mániája, hogy rossz társaságba keveredünk.

2014. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

- mstohám hat éven keresztül napi szinten alázott, belekötött, amit csak csináltam

- nem mehettem sehová, ha mégis, napokis nem szólt hozzám

- állandóan az evésen problémázott (sokat eszek, ő 58 kilósan szülte a fiát, nézzek már magamra...)


Következmény:

- anorexia

- önbizalomhiány

- másfél év depresszió, de nagyon durván

- semmit nem merek elkezdeni (új), mert tuti belesülök

...

2014. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

off: érdekes, hogy a családi gondokkal kapcsolatos kérdések zöme mindig vasárnap íródik. nekem is ez a legnehezebb nap ami a "családolást" illeti. :D


amúgy igen, én is éreztem már, hogy a családomnak köszönhetek pár idegösszeroppanást és hosszú távú mentális panaszokat, mint pl. az alkoholizmus, depresszió.

de sokszor meg úgy érzem, csak rájuk akarom hárítani és valójában én vagyok saját magam baja.

de mindegy.

2014. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Anyukámnak köszönhetek egy kiadós pánik betegséget.

Egész életében egy kibírhatatlan ideggörcs volt és rajtam vezette le a feszkót.

Gyerekkoromban többször felmerült bennem, hogy megszökök.

Aztán simán csak összeomlottam 26 évesen.

Aztán szépen a képébe kentem, mire megsértődött de már egyáltalán nem érdekelt.

Kissé átértékeltem az életemet és most apránként visszakapja, amit adott.

Nem azért mert egy bosszú álló sz..házi lennék hanem mert nem hagyom, hogy leamortizáljon és rajtam élje ki a frusztrációit. Kénytelen magán levezetni de ez már a legkisebb mértékben sem érdekel.

A gyógyszereim egy részét már nem szedem rá meg nem figyelek és ennyi.

2014. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!