Segitséég! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Föciből puskáztam és lebuktam. A tanar 3ast adott a dogamra meg melle egy 1est a csalásért. Nem merem itthon elmondani, mert felek a szuleim velemenyetol. Ebbol mar felevkor biztos nem leszek 5 es anyum (mivel altalaban jol tanulok) akiktol 4est vagy rosszabbat kapok felevkor azokhoz be szokott menni fogadoorara es igy minden kiderul majd.

Mit tegyek???



2014. nov. 5. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Találd fel az időgépet!


Mégis mit tehetnél?

Tanulsz ezerrel, külön feladatokat vállalsz (kiselőadás...stb.), felelsz, ha kell, ha nem...

azaz nem úgy állsz hozzá, hogy "ezután már nem lehetek 5-ös".

Oszt vagy bejön, vagy nem,

2014. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De most allok kereken 3 ra!!! Abbol hogy lesz 5??
2014. nov. 5. 16:32
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
ebből már sehogy
2014. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Es a szulokkel mit csinaljak?
2014. nov. 5. 16:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Kettesre állsz, nem 3-ra.

2. Többet ne puskázz.

3. Állj ki a szülők elé, és mondd el, hogy olyan hülye voltál, hogy puskáztál és még le is buktál.

4. Jegeld az arcod a kapott pofon után.

2014. nov. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vállalod a felelősséget.
2014. nov. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
El kell nekik mondani így ahogy leírtad: Puskáztam és lebuktam.
2014. nov. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

Pont földrajzból? Az annyira egyszerű, kis odafigyeléssel simán megvan a négyes, és otthon sem kell halálra tanulni magad.


Vállald fel.

2014. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nézd, én szülő vagyok ... az egyik fiam messze tanul (középiskolás) és minden este elmondja telefonom, hogy hányast kapott aznap ... az egyest is, merthogy olyan is van


szóval fontos az őszinteség, mert előbb-utóbb minden kiderül ... szépen elmeséled anyának, hogy hülye voltál, mert nagyon akartál ötöst, és nem bíztál a tudásodban, ezért puskáztál ... a dolgozat azért lett hármas, mert nem tudtad befejezni, az egyes meg ugye egyértelmű


szépen szedd össze magad, és meséld el

2014. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Mit lehetne tenni, elmondod. Én is szülő vagyok, de én pl. kifejezetten biztattam a gyerekemet a puskázásra, mert embertelen mennyiségű hülyeséget kéne bemagolniuk, amit ha tényleg mindent megtanulnának, nem is lenne gyerekkoruk. Földrajzból emlékszem mikor tanultuk a Baku1 és Baku2 kőolajvezetékeket, hát marha nagy hasznát vettem azóta is, hogy ezt tanultam. A csalás nem szép dolog, a tudás meg szép dolog, de akik összeállítják a tananyagot azok elmebetegek.
2014. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!