Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van belőle, belőlük!...

Elegem van belőle, belőlük! Segítséég?

Figyelt kérdés

Röviden a történet az,hogy találkoztam egy régi barátommal,akivel lefeküdtem egy kis idő után,mert úgy éreztem h lesz valami köztünk(végül elmondta hogy ő nem akar többet barátságnál). Pofára estem,de kezdtem túllépi rajta. Másodszor mikor nála aludtam,mondta,hogy nem is akar szexet mert csak rossz lesz mindkettőnknek. Vannak közös ismerőseink,akik elmondtak nekem mindent a pasasról,pl. hogy mielőtt velem feküdt volna le,24 órával előtte egy másik csajjal feküdt le,meg hogy a legjobb barátnőmet is most leakarja fektetni.

Elkezdtem idegeskedni,és hát ma írta is ez a barátnőm hogy ráírt hogy menjen át hozzá. Mondta barátnőm hogy elvileg ő nélkülem nem megy sehova,majd 1ütt átmegyünk. Most is irogat barátnőm hogy miket ír neki a pasi pl.hogy ha úgy veszi észre h rámozdul akkor nyugodtan mondja meg és hazakíséri meg stb (szokásos hülye szövegek) Barátnőm tőlem kérdezi hogy miket írjon neki,de ez így nekem nehéz... sokat sírtam mert nem akarom a barátnőmet elveszíteni,viszont idegesít hogy ennyire naív a barátnőm,vagy jóba akar vele lenni,vagy le is akar vele feküdni,nem tudom!


Mit tegyek? Barátnőmnek mit mondjak?


2011. máj. 24. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Lépj túl rajtuk. Ennyi. Hagyd a fenébe az egészet.
2011. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez lenne a legegyszerűbb,csak velem az a nagy baj h nagyon érzékeny vagyok az ilyesmire,főleg ha a barátnőm bele megy a dologba.
2011. máj. 24. 19:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a srácot hagyd mindenképp!!.. a bnődnek meg mond meg hogy milyen is ez a srác,ha nem érti meg hagyd őt is,ne könyörögj,mond el neki,hogy veled is lefeküdt,és hallottad hogy most veled is leakar,
2011. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, nálunk valahogy EVIDENS, hogy nem kavarunk egymás exeivel, volt szerelmeivel, mert az senkinek se jó.
2011. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Akkor írd meg a barátnődnek, hogy készüljön fel rá lelkileg; ő épp olyan kóbor numera lesz ennek a pasinak, mint amilyen te voltál, meg előtted egy másik csaj, meg utánatok majd néhány. Ha erre van igénye, akkor menjen, te nem vagy a testőre, csak barátnőként úgy gondolod, hogy tudnia kell, kivel készül kavarni.

Szerintem egyébként te nem a barátnődet félted, hanem vagy féltékeny vagy, vagy az a tudat zavar, hogy ő esetleg jobban bejön a pasinak, és valami komolyabb lesz köztük.

Ha tévednék, akkor bocs. Ha ezt így kerek-perec megírod a barátnődnek, és a pasi ennek ellenére ágyba viszi, akkor legalább nem tehet neked szemrehányást, hogy nem figyelmeztetted időben. Ennyi.

2011. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Igazából van bennem egy kis féltékenység is,nem mondom hogy nem,mert ilyenkor kiben nincs,de nem a barátnőmre vagyok féltékeny,hanem pl. arra hogy miután velem lefeküdt ezt megpróbálja a legjobb barátnőmmel is. Ez szerintem gusztustalan dolog,és zavaró.

2011. máj. 24. 21:23
 7/10 anonim ***** válasza:

A pasinak nem szabhatod meg, hogy kivel kavarjon, mert akár egyéjszakás, akár hosszabb kapcsolat volt köztetek, most már nincs semmiféle kapcsolatotok, tehát közöd sem a dolgaihoz.

Ellenben a barátnődnek nyugodtan megmondhatod, hogy "hagyja ki" a srácot, azért, amiért. Azt hiszem egyébként, hogy egy barátnőtől annyit minimum el lehet várni, hogy semmilyen szintű exeddel ne kezdjen semmit. Nem egy lakatlan szigeten éltek, ahol ez az egy pasi van; keressen olyat magának, aki nem fog a hátatok mögött azon röhögni a haverjaival, hogy gyors egymásutánban lefeküdt veled, meg még néhány barátnőddel is.

2011. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Teljesen igazat adok neked utolsó! Amúgy mióta kiírtam a kérdést,a barátnőm volt nála nem egyszer... elvileg nem volt köztük semmi. Engem már nem érdekel az egész,csináljanak amit akarnak :)


Köszönöm mindenkinek.

2011. máj. 30. 22:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg így van, annak örülök. Ha másra nem, arra jók az ilyen ügyek, hogy az ember időnként átgondolja; a sok közül kit tekinthet igazi barátnőnek... Én a helyedben ezt tenném.:-))
2011. máj. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Így van. Sok barátom van,de igazi csak 1-2... ők azok akikben megbízok teljes mértékben. Ennek a legjobb barátnőnek mondott valakiben is csalódtam,de ez van!:)
2011. máj. 31. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!