Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális, hogy a gazdag...

Az normális, hogy a gazdag testvért segítik a szülők rengeteg pénzel, a csórót meg semmivel?

Figyelt kérdés

nem rossz a kapcsolatunk, gyermekkorunkban mindig egyenlően bántak velünk.

felnőtten úgy alakult egyiküknek összejött (jó munka, szerető férj, család, rengeteg pénz, saját óriási ház)a másikuknak nem(gyerekkel egyedül, férj elhagyta, jelenleg gyed-en segélyen él máról holnapra, tele tartozással)

a gazdag családba született gyerekek, több húszezerért kapnak játékokat, ajándékokat a szülőktől, a csóró kisbabája még semmit(6 hós)(csak a testvére adott kölcsön ruhákat, sokmindent)


én soha életemben nem oltam anyagias(talán ezért tartok ott ahol..)tesom viszont a házat is kivette volna a szülei alól(megkérte őket, adják el a házat, mert neki kell 10 milla..mindenki kiakadt)mégis őt segítik és nem is elhanyagolható összegben, az éhezőt meg nem.


2014. nov. 8. 10:42
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
és százezres értékben vesznek nekik bútorokat, miegyebet
2014. nov. 8. 10:43
 2/32 A kérdező kommentje:
korábban amikor kértem segítséget, nekem azt mondják, nekik sincs..
2014. nov. 8. 10:44
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Ha tesodnak jo fizetese van, rengeteg penz, oriasi haz, akkor minek kell a szuloktol? Biztos, hogy van az amit leirsz, vagy csak te latod ugy?
2014. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

NEM FONTOS elolvasni, csak akit érdekel, ezt is én írtam ki

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2014. nov. 8. 10:45
 5/32 A kérdező kommentje:

3-as mert tesóm anyagias


írtam, hoyg a házat is kia akarta venni a szülők alól!

2014. nov. 8. 10:45
 6/32 A kérdező kommentje:

tesó nagyon magas vezető beosztásban van, párja mérnök,egyebeket nem írok, mert nagyon felvázolnám akkor őket

és azért ég és föld köztük és a csóró között a megélhetési különbség

2014. nov. 8. 10:47
 7/32 anonim ***** válasza:
89%

Te szépen kéred, ő erőszakos.

Te gondolsz arra, hogy esetleg nemet mondanak, ő simán besértődik, ha ezt kapná, és a szülők "tartanak tőle"

2014. nov. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%
Lehet azért van, mert a gazdag az kiharcolja magának, míg a másik nem. Lehet ha te is erőszakosabb lennél, akkor megkapnád amit kérsz. Nem mondom hogy ez a helyes, csak talán a szüleid így gondolkodnak. Próbáld ki egyszer, veszíteni valód nincs.
2014. nov. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
néha úgy érze nekik "vetíteni" akarnak a szüleink, hogy ők is mennyit segítenek, az anyós-apósék felé, mert ők is milliókkal segítik őket Pluszba(!)
2014. nov. 8. 10:49
 10/32 anonim ***** válasza:
89%
Jaj Istenem! Mindenki milliomos, megsem eleg?
2014. nov. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!