Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hallgassak Anyára? Egy tehetős...

Hallgassak Anyára? Egy tehetős és egy átlagos/szegény ember között sosem lehet kapcsolat? Őszintén mondja ezt, vagy mert nem kedveli?

Figyelt kérdés

Az én családom jóval gazdagabb, mint a barátomé. Ez eddig engem nem zavart, csak a szüleimet. Vagyis most sem zavar, csak elkezdett feltűnni.

Pl. mikor megjelent Mo.-n az új iPhone és Apa megrendelte, akkor egész délután itt hisztiztem Anyának, hogy remélem jó színben rendelte, mert ha szürke, akkor nekem nem kell. És közben itt volt a barátom is és akkor le se esett, hogy ez neki hogy jöhetett le...

Meg egyre több a félreértés miattunk azért, mert ő nem szeret/nem tud olyan helyekre járni, ahová én az ismerőseimmel. Emiatt féltékeny, mert elég sok fiúnak/férfinek tetszem.


Anya azt mondja, hogy egy ilyen kapcsolatnak semmi értelme, mert ezek a különbségek később csak nagyobbak lesznek, Ő pedig sosem tud nekem majd megfelelő anyagi hátteret biztosítani.


De nem tudom, hogy ezt azért mondja-e, mert tényleg így van, vagy mert nem kedveli a barátomat.


Én 16 éves vagyok, Ő 17. Mind a ketten 11.-esek vagyunk, évfolyamtársak.



2014. nov. 8. 11:36
1 2 3
 21/23 Savlekotő ***** válasza:
Nálatok a nők prostik csak másképp--
2021. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Remélem a covid elvitte a penzeteket de.elkenyedztett kis ri
2022. ápr. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Amugy igaza van. Te sosem fogsz felnezni egy ilyen pasira.

Gondolom dolgozni nem akarsz ugyhogy nezzel szet apuci haverjai kozott

2022. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!