Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan "átlagos"...

Van itt olyan "átlagos" debreceni lány aki megismerne egy 18 éves fiút/férfit (ki hogy gondolja) és ha az se baj ha több lenne ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Szia 18 éves debreceni "átlagos" fiú vagyok és szívesen ismerkednék egy debreceni lánnyal, aki normális nem csak a szája nagy és hosszú távra tervez:)

177 cm magas vagyok 79 kg jelenleg kondizni járok a Corpus fitnessbe, rövid barna hajam van és zöldes kék szemem, kedves vagyok azokhoz az emberekhez akik megérdemlik:D hatalmas szívem van nem tagadom :) az érzéseim átlagon felüliek főleg ha szerelemről van szó:) (tudom nem társkereső oldal, de hátha szerencsém lesz:/, és azért nem bulikban szedek fel csajokat vagy utcákról mert nekem nem olyan jó a "beszélőkém" ezért neten próbálnám meg)



2014. aug. 24. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Haverkodni is akarsz? :D Jó fejnek tűnsz.

19F

2014. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, de inkább lányokkal ismerkednék :D
2014. aug. 24. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ez mind igaz, akkor a lányoknál főnyeremény lehetsz, igazából a baj azzal lesz, hogy ne itt próbálj ismerkedni, mert itt nem nagyon vannak lányok, hogy máshogy mondjam, sokkal kisebb az esély egy lányra itt, gyakorikérdéseken, mint egyéb oldalakon!

Például, próbáld ki a chat.hu-t ott van néha 18 körüli lány.. :)


Azt mondod, hogy élőben nem nagyon tudsz ismerkedni, akkor ha neten ismerkedsz egy lánnyal, egy idő után csak találkoztok nem? Ott akkor csöndben leszel?

Keress a neten erre rá, hogy általános ismerkedős témák, sablon kérdéseket is kereshetsz, majd a sajátodra formálod... (Valakinek ki kellett találni a Szia cica, lehetek a gazdád -at is..)

Szóval, gondoskodj előre arról, hogy legyen mit kérdezned, legyenek téma ötleteid, mivel a lányok szeretnek beszélni, legalábbis többsége... :)


Ui. Gyűjts pl. olyan kérdéseket magadnak, amivel a Békás-tónál tudsz ismerkedni... Környezet, miért szeret ide járni, sokat jár-e egyedül-e, zene, mit szeret, --től, felőlem még a lábméretét is megkérdezheted, a lényeg, hogy a figyelmét fen tudd tartatni.. :)

Szükséged lesz némi fantáziára... :)


Sok sikert! :)


Debreceni 19F, mielőtt írnál tudd, hogy: F!... :D

2014. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2014. szept. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Átlagos fiúnak csak dagi csaj jut! Esetleg...


Erre készülj!

2014. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!