Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy ennyire nem...

Normális, hogy ennyire nem bízik meg bennem?

Figyelt kérdés
Anyukám nagyon nem bízik meg bennem. Amikor elmegyek orvoshoz, akkor is felhívja, hogy mit mondott, meg, hogy ott voltam-e. Akkor amikor bent kell maradnom a suliban tovább, akkor is felhívja az iskolát, hogy tényleg ott vagyok-e? Sőt a pénzemet is elveszi, hogy nehogy valami számomra haszontalan dologra költsem. Én semmi olyan dolgot nem csináltam, ami miatt nem lehetne megbízni bennem. Nem iszom, nem drogozom, nem cigizem, egy buliban sem voltam még életemben. Sőt, mindenki dicsér, hogy milyen normális vagyok, de ennek ellenére sem bízik meg bennem, sőt, ha megkérdezem tőle, hogy miért nem bízik meg bennem, akkor én vagyok a Sza*házi . 17/f
2014. nov. 6. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Maradj is ilyen normális. Az ember meg nem válogathatja meg a családját.
2014. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs valami régi ügy amin nem tették túl magukat? Bármi, késtél 5 percet pl, mikor épp veszélyes emberek mászkáltak az után?

(Én így jártam, sokáig nem engedtek sehová, mert drogos banda randalírozott a környéken és ég utána se voltak nyugodtak, mert hátha van maradék).

2014. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok sajnos ilyen dologról.
2014. nov. 6. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális! Nehogy azt hidd.

Én anyám (és apám) is ilyen volt (mondjuk Ő nem hivogatta a dokit, de bepótolta azt máshol). Ők vertek is néha minket pl. ha késtünk 5 percet vagy leálltam beszélgetni az osztálytársammal a ház! előtt.

Aztán még csodálkoztak mikor 18 évesen minden tesóm (és én is) megköszönte az eddigieket és elment. Mindent azután pótoltunk be. Komolyan mondom volt, hogy sírni akartam, hogy én ezt miért nem csinálhattam eddig.

Legnagyobb bátyám 2,5 év után jelentkezett először, hogy most épp Franciaországban van és egy hajón dolgozik, amivel bejárta a fél világot. Addig eszébe se jutott jelentkezni. (bár "illett" volna, de a szabadság elveszi az ember eszét)

Egyet elértek: becsülöm amim van, mert mindent én építettem fel magam körül.


Felmerült bennem a kérdés: apud hol van ilyenkor?

2014. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!