Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összevesztünk anyukámmal és...

Összevesztünk anyukámmal és nagyon aggaszt, amit mondott!?

Figyelt kérdés
Anyukámmal összevesztünk kicsit, ezért a fejemhez vágta, hogy nyáron az egyik orvos azt mondta neki állítólag, hogy figyeljen rám, mert kialakulhat egy autoimmun betegségem, ha így folytatom. Ezt azért mondta el most anyukám, mert ideges volt. De szerintem nem véletlenül nem nekem mondta ezt akkor az orvos. Amúgy is pánikbeteg vagyok, mert a szüleim most válnak, anyukámmal költöztünk és nehéz helyzetben vagyok. Nem hiszem, hogy emiatt autoimmun beteg lennék de most mégis nagyon félek tőle, hogy az leszek. De nem merem ezt elmondani anyukámnak, mert ő akkor csak örülne, hogy jól sikerült visszavágnia. Mit tegyek?

2014. nov. 9. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert minden anya vágyálma, hogy a gyerekét szenvedni lássa!


Ülj le beszélgetni anyukáddal, aztán nézz utána, hogy mi is az a betegség pontosan.

2014. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Ez kegyetlenseg volt tole, szerintem menj el a korzeti orvosodhoz es kerjel kivizsgalast ez iranyban es beszeld ezt meg az ovosoddal. Lehet anyukad csak idegessegeben mondta, de akkor is kegyetlen dolog volt, teged megijeszteni, hogy celt erjen el nalad. Ma mar olyan az orvostudomany hogy ha van valamilyen veszelye egy betegseg kialakulasanak, akkor van ra lehetoseg megelozni is azt. Ha anyukad nem akarja hogy elmenj orvoshoz hogy ez iranyban kivizsgaljanak akkor egyertelmu hogy csak gonosz volt veled.
2014. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az orvos egész biztosan nem mondot ilyet, mielött minden barom'ágot beképzelsz néz utána mit jelent egyáltalán a szó,
2014. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem anyád hazudott hogy erre hivatkozva irányíthasson téged. Menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad. Anyád nélkül.
2014. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Autoimmun betegsége vagy VAN valakinek, vagy NINCS, olyan nem létezik, hogy "majd kialakulhat".


Ezen kivül ha bármi bajod is lenne, az orvos azt nem mondhatja el másnak, csak neked.

2014. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5 - os, vitatkoznek a mondandod vegevel... A kerdezo feltetelezhetoen 18 ev alatti. A szulonek szamolnak be elsokent a dolgairol. En is fekudtem korhazban 10 es 17 evesen is es megkockaztatom hogy anyamnak tobbet mondtak, mint nekem.
2014. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"kialakulhat egy autoimmun betegségem, ha így folytatom"


Ha hogy folytatod? Jól mondta az egyik előző, vagy van, vagy nincs. Nekem van, születésemtől fogva, de csak nemrég derült ki, mert most jelentkeztek a tünetek.

2014. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Emberek, nem feltétlenül hazudott anyuka. Az fel sem merül senkiben, hogy laikusként esetleg összekuszált egy rakás mondatot, amit az orvos szájából hallott? Talán csak rosszul emlékszik. Hallotta már vagy elhangzott az "autoimmun" szó és most keveri a dolgokat. Ez olyan, mint pl. a transzplantáció és a transzpozíció. Mindkét szó létezik, de egy laikus könnyen keveri. Vagy egyszerűen csak hasonlatot használt az orvos, amiből ennyi ragadt meg. Ezer és egy variáció van.


Kérdező, kérdezz rá nyugodt körülmények között vagy kérj egy teljes kivizsgálást, bár tényleg nem tudni hogy hány éves vagy. Az számít ilyenkor.

2014. nov. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
15 vagyok.
2014. nov. 15. 20:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha 15 vagy, akkor valoszinuleg anyukad nelkul nem kerhetsz teljes kivizsgalast. Vagy ha kersz is, nelkule nem tudod magadat felvetetni a korhazba. Nekem be kellett anno fekudnom amikor mindent vizsgaltak es ahhoz 18 eves korodig sajnos anyukad kell, ez tuti. Esetleg vervetelre mehetsz el nelkule - de az nem mindig eleg. Oda en is elmentem ugy, hogy mentem valami miatt a gyerekorvoshoz es megkerdeztem hogy nem lehetne - e? Megirta a beutalot, mondta hogy 11 - ig van labor, ma meg mehetek. Utana hozza megy az eredmeny. Viszont a teljes kivizsgalas az sajnos ennel osszetettebb.


Nem beszeltel anyukaddal?

2014. nov. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!