Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha az összes normális és...

Ha az összes normális és viszonylag jól kinéző lány foglalt egyfolytában, akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy aki szóba jöhetne, mert rendes, intelligens, és mellé nem is néz ki rosszul az állandóan foglalt. Emellett folyamatosan körülrajongják minimum öten, így esetleg, ha felszabadul, egyből le is csapnak rá. Ilyen kor várni kell, hátha adódik egy alkalom, vagy mi?

2014. okt. 19. 19:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%

Nőjj föl például.

Én elég sok okos, szép szingli lányt ismerek, nincs belőlük hiány, csak hát nem a GYIKon nyomulnak... furcsa...

2014. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Aham. És te honnan veszed, hogy itt akarok nyomulni? Egy nyomorult kérdést sem lehet már feltenni?
2014. okt. 19. 19:41
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is ismerek sok okos, rendes, és ezek mellé nagyon szép egyedülálló lányt. De tényleg sietni kell, és hozni egy szintet, ez tény. :)
2014. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Tényleg így gondolod? Mondjuk valószínű, hogy erősen korosztályfüggő, de szerintem gimnazisták közül nincs hiány ilyesféle csajokból, bár belsőre nem tudhatom.

Tegnap este a városban szinte csak csajt-csajjal (magyarul szinglit, mert hát a pasija nélkül biztos nem megy el bulizni) lehetett látni.(na jó, ez lehet kicsit túlzás)

2014. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Valóban jók az észrevételei a kérdezőnek. Sok-sok lány foglalt, de ha véletlenül úgy alakul, hogy egyedülálló, gyakorlatilag egy-két héten belül azonnal lecsapnak rájuk. A másik meg eléggé visszatartó tényező, amikor meglátjuk, hogy a kiszemelt lányon már vagy 4-5 srác csüng. Álljunk be sokadik "jelentkezőnek" a lánynál? Teljesen esélytelen.
2014. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"magyarul szinglit, mert hát a pasija nélkül biztos nem megy el bulizni"


Miért ne menne? Én mondjuk ritkán megyek bulizni, de simán elmegyek a barátom nélkül.

2014. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mondta a pocsom, hogy itt akarsz nyomulni:D csak azt irtam, hogy ok nem itt vannak:D

kedvesvagy...


1#

2014. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy azok a nők, akik régebb óta egyedülállók, az ő elvárásaik meg az egekben vannak, és emiatt lehetetlenség velük összejönni, mert képtelenek kompromisszumokat kötni.
2014. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát, most játszom a nagyeszűt, aki amúgy teljesen fogalmatlan, de hát tudod a sorban szokás tolakodni is, vagy nem?
2014. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#6

Te tudod...

Minden esetre én nem gondolom, hogy amikor két lány pasi nélkül táncol egy szórakozóhelyen, az azt jelenti, "biztos nem hozta egy a barátját", inkább van esély rá, de inkább 10%, mint 90

2014. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!