Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy deríthetném ki, ki az...

Hogy deríthetném ki, ki az igazi apám és hogy féltestvérek vagyunk-e a volt barátommal?

Figyelt kérdés

Igazából már szakítottunk, de azért néha találkozunk, meg a mai napig ő áll hozzám a legközelebb, mindent tud rólam... Szóval értitek.

Anya nagyon ellenezte, mikor elmondtam még évekkel ezelőtt, hogy kibe vagyok szerelmes. Azt mondta, felejtsem el sürgősen. Akkor azt hittem, azért, mert Ő volt akkoriban a balhés gyerek, a helyes, népszerű fiú (még most is igaz az utóbbi kettő, csak már nem töri össze a tulajdonukban lévő autókat, nem mászik ki a suli 2. emeletén, stb). De utána megtudtam, hogy az anyámnak évekig viszonya volt az ő apjával és az a helyzet, hogy a barátommal nagyon hasonlítunk egymásra. Többször volt, hogy testvéreknek néztek minket. Az igazi testvéremmel viszont olyanok vagyunk, mint a tűz és víz, egyáltalán nem hasonlítok senkire a családban, kakukktojás vagyok.


Mikor a barátommal szakítottunk, akkor anya szinte megkönnyebbült, mondta is, hogy jó, hogy nincs többé közöm a fiúhoz és hallottam, ahogy mama mondta neki, hogy akkor a feszültség is megszűnik körülöttünk.


(Én 16 éves vagyok, Ő 17, de mind a ketten 11.-be járunk és az osztálytársam.)


2014. nov. 11. 18:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azóta kiderült valami, kérdező?
2014. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nen de kíváncsi vagyok
2015. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!