Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha az apám ver?

Pocahontas12 kérdése:

Mit tegyek ha az apám ver?

Figyelt kérdés

Szóvaal... Apám elég hülye,iszik is meg minden... Mostanában ok nélkül elkezdett verni, rugdosni... Most azt se engedte meg h vacsizzak,hanem aludjak este kilenc előtt... Tök piás,meg minden,mindenkivel ok nélkül ordít (anyámmal is meg a tesóimmal is..). Őszintén szólva,én ezt már nem bírom,ki készít a dolog idegileg... menjek el otthonról??? Sajnos nem tudok sehova se menni. (1 rokonnal tartjuk a kapcsolatot,de az meg pesten él...). Mit csináljak???

Jár vmi természet gyógyászhoz h leszokjon a piáról,de természetesen mellette ugyanúgy vedel,ezt persze természetgyógyász nem tudja.


Nem tudom mit csinálhatnék,vki segítsen!!! :(



#verés #apám #mit tegyek érzés
2014. nov. 13. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű eset, de fordulj az iskolaigazgatóhoz, ő pedig az önkormányzat gyámügyi hivatalához fog. Jó esetben az ügy kivizsgálása után távoltartást rendelnek el, vagyis kötelezik, hogy hagyja el a lakást. De anyukádnak kéne beadnia a válókeresetet. Nem tudom, hogy viszonyulsz az intézeti elhelyezéshez, de az is elképzelhető, hogy téged és a testvéreidet menekítenek ki a bántalmazás elől.
2014. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Mi az h nem enged vacsorazni???? Milyen szulo az ilyen? Hany eves vagy? Sztem beszelned kene anyukaddal, h koltozzetek el legalabb egy kis idore.
2014. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van-e olyan tanár, akinek el tudnád mondani? ha legalább 1 van, azt kérd meg, hogy egy beszélgetésre szakítson időt. (mindegy mit tanít, nem kell az ofőnek lenni, a tanárok mind nevelők is) És mondd el ezt. Ő ismeri a lehetőségeket, hogy lehetne ettől téged megszabadítani, és együtt keresni fogjátok a legjobb megoldást.
2014. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!