Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleimnek hogyan mondjam el?

A szüleimnek hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek 13èves kis csaj vagyok 8dikos ès hát anyumnak a tesója meg a felesège meg a gyerekük kint laknak Londonba ès nèztem a neten Londonba van egy tök szupi cukrász közèpsulit ahova nagyon szìvesen járnèk ...szerintettek hogyan emlitsem meg a szüleimnek hogy ez az álmom.?? Beszèltem a sulinak az igazgatojával ès fölvennènek mèg ugy is hogy nem irtam semmi felvètelit

Anyumnak a tesòjanál laknèk szoval biztonságba

Hogyan mondjam anyumèknak.??


2014. nov. 14. 09:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

minden elismerésem a kérdezőnek


na, itt látható, hogy mi a különbség egy magyar és egy kínai mentalitás közt ... 13 éves, és megbeszéli egy világváros igazgatójával, hogy ott szeretne tanulni, és ő még el is fogadja ... istenem, ha az én gyerekem így állna a világhoz de szép is lenne


úgy gondolom anyukád simán belemegy a dologba

2014. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

sajnos nem engedte meg hogy elmenjek . :( szóval majd itt járok valami gyenge cukrász suliba

amugy nem dicsekedni szeretnék de nagyon nehéz megtanulni a magyart meg keverem a szavakat

mert tudom kinaiul spanyolul horvátul latinul franciául meg angol és most tanulom a magyart

szoval bocsánat

2014. nov. 14. 12:59
 13/20 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj, szerintem cukrászsulik itt is vannak elég jók. Talán pár év múlva térj rá vissza anyukádnál, addig pedig nézelődj, hátha vannak rövidebb programok (pl. nyári cukrász suli, és hasonlók) amikkel külföldre mehetnél tanulni.
2014. nov. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
azt mondta h soha nem enged ki szoval mindegy
2014. nov. 14. 14:32
 15/20 anonim ***** válasza:

"na, itt látható, hogy mi a különbség egy magyar és egy kínai mentalitás közt ... 13 éves, és megbeszéli egy világváros igazgatójával, hogy "


De a szüleivel erre pedig képtelen. Akkor hogy is van ez?

2014. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#15 a szülei féltik (elég messze jöttek otthonról, hogy közben lássanak, halljanak szülőnek nem tetsző történeteket ... feltehetően nem a lányukban nem bíznak)
2014. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%
Kínában azért 100szor több fura dolog történik mint Európában. Most olvastam hogy megevett egy kétéves gyereket egy disznó:D Meg az összes fura bizarr dolog ott történik. Szóval nem hiszem hogy egy londoni iskolától kell jobban féltsék.
2014. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ezt először nem a szüleiddel kellett volna megbeszélni, és utána az anyukád testvérével és a suli igazgatójával?
2014. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Ez addig volt hiteles amég meg nem említette, hogy 6 nyelven beszél 13évesen és a 7.-et tanulja. Ráadásul a magyar és a francia alapból nehéz nyelv. Ezen felül ilyen szorgalommal, tehetséggel a tanuláshoz és nyelvtudással nem cukrásznak menne az ember amivel elég nehéz elhelyezkedni és nem is keres olyan jól.
2014. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

hát nem tudom hogy miért igy jött ki h elsönek megbeszéltem az ott lakokkal

igen is igaz h igy vagyok azért megyek cukrásznak mert imádok sütni és ha jól megy akk nyitni akarok egy cukrászatot

2014. nov. 14. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!