Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék, hogy anyuval...

Mit tehetnék, hogy anyuval jobb legyen a kapcsolatom? 14L

Figyelt kérdés
Igazából most se rossz, de felelőtlennek gondol és nem bízik meg bennem 100%-an. Pl. Nem enged el ott aludni a legjobb barátnőmmel az uncsitesójánál (a legjobb barátnőmmel születésünk óta barátok vagyunk, unokatesójával meg 3 éve találkozunk néha,már anyának is bemutattam egyszer volt nálunk) meg ilyen apróságok...ha 2 év múlva lenne barátom,szeretném ha itt aludna. De anyának be kéne bizonyítanom, hogy felelősségteljes és megbízható vagyok. Anyukák főleg, de tinédzserek..mit javasoltok? Esetleg segítsek itthon többet? Hazudni ne szoktam mindig elmondok mindent...(ez sem előny néha mondjuk), jól tanulok Mo. egyik legjobb gimnáziumába járok (magamtól kerültem be), nem cigizek stb és nem járok bulizni meg ilyenek.
2014. nov. 15. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Pontosan ezért vigyázik rád mert jó tanuló vagy,nincs káros szenvedélyed és bulizni sem jársz. Utóbbihoz hozzá teszem örülök végre egy 14 évestől hallani hogy nem jár bulizni :)

Ha az én gyerekem vagy hugom lennél, én sem bíznék hagynák rád semmit. Ez nem azt jelenti hogy bizalom hiány van. Csak azt hogy ilyen intim dolgok túl korai neked. Egy 14 éves kis csajnak még korai az itt alszom meg ott.

Ami anyukád közti jó kapcsolatot illeti, azzal teszed boldoggá ha azt látja hogy próbálod felismerni a jót a rossztól, a bölcsességet a hülyeségtől. Ez 14 évesen nagy kihívás :D


26F

2014. nov. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 piriiiiii ***** válasza:
32%

Szerintem az elsőnek nincsen igaza. Tényleg nem 14 évesen van itt az ideje a bulizásnak, de egy ottalvás hadd legyen már a kiváltsága...

Hát itt szerintem nem házimunkával meg jóltanulással lehet elérni valamit, hanem ha beszélsz vele, és sokszor felhozod ezt a témát.

De, ha felelőtlennek gondol, biztosan van oka rá...

2014. nov. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyszerűen az rögzült be neki, h 14=kis,éretlen kislány pedig én nem vagyok az..:( Nemsokára 15 vagyok ás már gimnazista (najó ez hülye érv xD)
2014. nov. 15. 01:19
 4/10 piriiiiii ***** válasza:
56%
Biztosan nem ez rögzült be nála, hisz csak a lánya vagy, és nem egy idegen.
2014. nov. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gyermek-kapcsolat__6288226-anya-azt-hiszi-drog-mit-csinaljak-14l


teljesen ellent mondasz magadnak!

2014. nov. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

Második, azzal hogy hisztizik meg zaklatja az anyját hogy mikor aludhat e itt -ott az nem egy bölcs dolog. Azzal még inkább gyereknek fogja nézni az anyja. Persze 14 évesen nem vagy már gyerek..Csak az a baj hogy egy példás okos lány csúnyán megtud romlani ilyennel. Ez az itt alszom klasszikus mára :D Elmegy aludni ennél a közeli barátjánál meg annál,aztán jönnek a nem annyira közeli barátok mer hát nem nagy dolog ez már, és persze híbe-hóba már titokban főleg ha otthon vita volt valamiért.

Nem egy-két lány barátom ment végig ezen.

Kérdező mint írtam dönts okosan viselkedj bölcsen ne csinálj hülyeséget.

Ha van egy fiu akit szeretsz és kölcsönös aludj nála vagy fordítva, de az hogy itt-ott alszol elferdíti az erkölcsi nézeteidet bizonyos intim dolgokban tiniként. Hidd el.

2014. nov. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5os. Ha olvastad a kerdest akkor latod, h nem en drogoztam es azt is, h elmondtam neki, h a tobbieken mit lattam. Szoval pont, hogy nem
2014. nov. 15. 10:05
 8/10 piriiiiii ***** válasza:
Senki se mondta, hogy hisztizzten, hanem hogy BESZÉLJÉK meg, mert ez az emberi kommunikáció alapja...
2014. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ezt család válogatja. Nálunk sosem volt,sosem lesz ilyen itt-ott alszik a gyerek. Főleg nem egy tini lány! Nálatok biztos engedik hogy a gyerek másoknál aludjon. Ismerek egy 11 éves kislányt akinél sokat szoktak aludni barátnői de ő sosem alszik náluk. Le a kalappal az anyuka előtt :D
2014. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges az ott alvásos dolog, mert nekem is osztály társaim csinálnak olyat hogy hű.....szétverték a WC-csészét meg társai Oo én 17 év alatt sehol sem aludtam még, de nem is vágytam rá soha őszintén szólva :D Ok találkozzatok délután meg egyebek, de szerintem túl sok értelme nincs, meg szerintem anyukád fél hogy belevisz a rosszba a barátnőd...örülj neki, hogy neked egyáltalán vannak barátaid :) a gimi se olyan nagy dolog...én itt senkiben nem bízok, jóban vagyok 1-2 emberrel de az nekem nem barátság, sokat hazudnak... további szép napot :)
2014. nov. 18. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!