Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámmal megromlott a kapcsolat...

Apámmal megromlott a kapcsolatom. Szerintem nem az én hibámból. Helyrehozni nem lehet, jobb lenne, ha egy utolsó nagy veszekedés után rácsapnám az ajtót és otthagynám?

Figyelt kérdés
Szóval hónapok óta nem köszönünk, vagy hogy hetekig nem is szólunk egymáshoz. Apám nekemesett egy kis piszricsáré ügy miatt. Amúgy idegbeteg, gyógyszereket kéne szedjen, de nem hajlandó rá. Anyámat is csicskáztatja, ha bolond, van hogy meg is üti. Anyám meg még mindig oda van érte. Nem lehet vele mit csinálni. Mondta neki több barátnője is, hogy váljon el, ilyenek. De nem hajlandó. Apám olyanokat csinál, hogy amit én megveszek, kapok, eladja, meg ilyenek. Elvárja, hogy én fizessek neki mindent, persze ő még csicskáztatni is akar. Ez nem jön össze, így ordítozik, hasonlók. Van egy nagyobb dolgom, amit nem tudok elvinni. Ha azt eladja, akkor egy nagy balhé keretében távozni fogok otthonról, apámat feljelentve minden lehetséges helyen. Van hova menni, van munkám, albérlet is kijönne, de rokonhoz is mehetek. Szóval szerintetek hogy lehetne lezárni ezt a kapcsolatot úgy, hogy apámat legalább a mentő elvigye? Tudom, roppant gonosznak tűnök. De senkit és semmit nem tudok úgy útálni, mint őt. Egy cigány jobb lenne, az legalább kiáll a gyerekeiért. Ez meg csak önmagáért. Mindenkit útál, semmi nem jó, csak amit ő csinál, de aki abba beleköt, az utána hallgathatja...
2014. ápr. 14. 23:24
 1/7 anonim válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy?Ha 18 elmúltál és a saját lábadon meg tudsz állni,értem,pld lakás ,munkahely.Akkor ott kell hagyni azt az átkozott környezet.Huszon éves fejjel én is ezt tettem.Valószínű a viselkedése nagyban felel azét,őt hogyan nevelték.nem tehet róla.Egy butább ember ezt tovább viszi.Ha őt gyerekkorában verték ,valószínű ő is ezt fogja tenni.De.ha tanul ezen hibákból,mérlegeli,mi a jó a rossz.Nem viszi tovább.
2014. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

"Van hova menni, van munkám, albérlet is kijönne, de rokonhoz is mehetek"


Meg is valaszoltad a sajat kerdesedet. Folosleges a balhe, pakolj es huzz el. Azzal nagyobbat artasz neki, ha eszreveszi ha sajat fia leszarja, mintha megveretned valakivel. Valamint anyad is lehet elgondolkodik, hogy a baratnoinek igaza lehet ha mar a fia is elmegy otthonrol

2014. ápr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

1. Te laksz apádnál és nem fordítva. (Akár ki is tehetne.)

2. Azért én meghallgatnám apádat is, hogy mi is volt az a szerinted "kis piszricsáré ügy" amin összevesztetek.

3. Ha valóban "bolond" az apád, akkor készülj fel rá, hogy ha vagyont nem is hagy rád, de a betegségét valószínűleg öröklöd. (Ennek nyomai már most is látszódnak az agresszíven fröcsögő írásodon.)

2014. ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Neked is kene ideggyogyszer. Persze jo ottlakni, mert alberletet nem kell fizetni, ugye? Hat szedd a holmidat, oszt huzz el egy alberletbe, akkor nem kell kerulgetni apad.

Meghallgatnam az o velemenyet is, hogy mi volt az a piszlicsare ugy.... lehet, hogy szerinte a te nagy holmid piszlicsare, eladja, aztan megirja a gykn, hogy az idiota fiam nekem esett a piszlicsare kacatja miatt....

Te csak az egyik fele vagy a tortenetnek, ne feledd.

2014. ápr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Piszricsáré ügy, hogy elmentem diszkóba egy olyan csajjal, akinek ő utája a családját. A baja az volt, hogy nem mondtam meg, hogy kit viszek a saját kocsimmal, amit én vettem. Az ő nevére lett véve, mert ő kapott rá valami visszaigénylést vagy valami ilyesmit. 3 napja kitalálta, hogy eladja. Szóval ha eladja, akkor megyek. Amúgy az oltogató csicskáknak javaslom, hogy kérdezzék meg, eljutunk onnan, hogy a nyomorék szomszéd szólni mert, hogy ne a házfala mellé boríttassa a sódert, a szembeszomszéd mit képzel magáról, hogy őelőtte parkol, a kertfarosi szomszéd köcsög, mert szólt, hogy felesbe csináljanak kerítést. Aztán ha beleízeledtek, kijukadtok ott is, hogy itt mindenki nyomorék, csak ő aki jó.

Ki is tehetne, ja. Csak akkor nem én fizetnék neki, hanem ő nekem.

A vagyona nem is kell. Egye meg. De hogy vénkorába senki nem fog ránézni arra garanciát vehet!!! Ahogy mondják, elfogadom a véleményed, hogy örököltem a betegségét. Ismerj meg, aztán véleményezz. Köszipuszi! Amúgy nem tudok írni, ezt nem is tagadom. Nincs türelmem. Amúgy 4,5 feletti átlagaim voltak, vannak.

Szóval ha elmegyek, akkor ő fizethet rokontartást. De ő ilyet ám nem akar. Mert így én adok neki, nem fordítva. És tőle egy fillért se kapok! Amúgy is mehetnék rokonokhoz, egyedülálló 3 szobával, már mondta, hogy nyugodtan menjek oda. Senkije nincs, egyedül mi tartjuk vele a kapcsolatot, de apámmal ő sincs jóba. Meg nagyszülőkhöz is mehetnék. :D szóval ingyen mehetnék, de valahogy csak valami azt mondja, hogy ne. Tapasztald meg, és utána ugass.

2014. ápr. 15. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Miert kene rokontartast fizetnie, ha van munkad?
2014. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mert még tanulok... Meg nem állandó, csak diákmunka.

Öcsém összebalhézott az iskolába. Most is épp a kínját nyögi, hogy megvédeni nem tudja magát meg ilyenek. Annyira szánalmas egy valami. A családból is mindenki útálja. Ő a leghülyébb, de azért mindenkit elhord mindennek. Én vagyok anorexiástól kezdve minden, meg hülye meg senkiházi. Mint mindenki a családból. Ő meg az ártatlan áldozat, akinek mindig olyan rossz volt. Kösse fel magát, akkor majd jobb lesz. Nekem biztos. Embert, de semmit nem útáltam még így, mint "őt"! Egy féreg. Mindig mindenkivel csak uszít mindenkit. És nem verték, meg nem voltak idegbajosak se nagyanyámék. Nekem a dédnagyapám volt aki nem volt százas. De nagyapám teljes normális, 73 éves kora ellenére beszámíthatóbb mint apám a negyvenpár évével. Öcsém megcsinál mindent neki, én mondjuk semmit, de ezt is magának köszönheti. Mert hogy az egész nyarat végiggépeztem. Nem szeretem azokat a nagy, húdeberugunk típusú bulikat, itthon meg nem sok mindent csinálok, mert se értelme, meg úgyse jó neki semmi. felástam a kertet, bevetettem, ráengedte a jószágot, ilyeneket játszott. Ezután nem is csináltam semmit. Elkezdtem egy rossz házat felújítani, le akarta bontani. Kiszedtem a szétázott falszakaszt, újrafalaztam, kijavítottam a tapasztást, lemeszeltem. Az alját nem csináltam meg, mert a betont nem engedte felverni, az úgy is nedvesedni fog. Azért elő lett készítve, hogy ha levakoljuk, ne kelljen vele kinlódni. Elé raktam nádszövetet, tök jól néz ki. Nem lehetett kivenni a konvektort, inkább összetörte, mert a mázsájával csak azon kellett mászkálni. (ablakon ki-be, 43 évesen...) Aztán fogtam, levettem. Akkor is cirkuszolt egy sort. Leszedtem a meszet, mert fel volt válva. Akkot is baja volt. Visszatapasztottam a falat, akkor is. De azóta jó neki is, hogy ott a ház, kályhát kijavítottuk, még fűteni is lehetne. De mindenbe belekötött. Még a simítót se használtam, azt is nagyapámtól hoztam, mert az övét elb*xom... Rakni akartam egy kemencét, megvan hozzá az anyag is. Ő persze belekötött, házba ne, mert nyáron... Nyáron ki az a hülye, aki a házba akar lenni, meg van egy másik szoba is. Akkor az udvar. Ott meg nem fér. Közel 1500 m2-es, majdnem 20 m széles, több mint 70 m hosszú telek. De nem fér. A tégláimat amiket vettem persze már elhasználta... Jó, bontott tégla volt, de közel 700 db. Az eltartás nagyjából annyiból áll, hogy kapok kaját. Hozzáteszem, hogy én kopasztom meg is, van, hogy én is csinálom meg. Amíg lehetett, addig veteményeztem is. Egész nyáron nem kellett semmit venni. Volt uborka, paradicsom, paprika, tök, bab, cukkini, saláta, retek, hagyma, krumpli. Meg mikor mi. De neki elborult az elméje, és mint most a fideszesek a gépet, ő úgy ráengedte a jószágot. MErt neki olyan kedve volt. Mert állítólag gazos volt, és neki nem tetszik.

2014. ápr. 16. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!