Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék azért, hogy jobb...

Mit tehetnék azért, hogy jobb legyen a kapcsolatom az édesanyámmal?

Figyelt kérdés

Nem telik el nap veszekedés nélkül és szeretetnek egyre kevesebb nyoma van. Elismerem, hogy nem könnyű egy tinivel, de nem hiszem, hogy ennyire rossznak kéne lennie kettőnk kapcsolatának. Pontosan tudom, hogy egyikünknek sincs ideje a másikra. Mindkét szülőm irdatlan mennyiséget dolgozik és nekem is rengeteg elfoglaltságom van (nem saját akaratból) és a suli sem könnyíti meg az éltem. Mit tehetnék??? :(

14/l



2013. júl. 14. 13:34
 1/3 anonim válasza:
Próbáljatok egyszer leülni, megbeszélni.. Ha van hétvégén szabadidőtök, akkor menjetek el valahova kikapcsolódni !
2013. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg megtalálni a szüleiddel a közös hangot, és nem veszekedve hozzájuk állni, bár nem tudom, hogy konkrétan te veszekszel-e vagy csak a szüleid szólnak úgy hozzád, próbálj meg hozzájuk alkalmazkodni
2013. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! Egyébként mindkettőnknek változtatni kéne a hozzáállásunkon, és a kapcsolatunk elég hullámvölgyes hol kibékülünk (ilyenkor mindenki szereti egymást, és csak néha hagyja el a szánkat néhány megjegyzés) és van amikor összeveszünk (ilyenkor pedig legszívesebben kitépnénk egymás haját) és mindezt napi...sokszor! Sürgősen változtatnom kéne ezen!
2013. júl. 14. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!