Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, szerintetek 10 év sok...

Szülők, szerintetek 10 év sok egy párkapcsolatban? Bemutassam itthon, vagy még ne?

Figyelt kérdés

A barátom 26 éves, én 17 vagyok. Ez egyikünket sem zavart soha, bár az igaz, hogy amikor megismerkedtünk, egyetemistának gondolt (pedig csak jövő tanévben érettségizek). Ő már bemutatott a családjának (én voltam a 2. lány, akit elvitt egy családi eseményre, amúgy nem nagyon mutatott be a szüleinek, rokonainak senkit).


Nagyon felelősségteljes, vicces, udvarias és egyszerűen nem lehet nem kedvelni. De félek, hogy a szüleim mégsem fogják szeretni.


2014. nov. 15. 09:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
11%
#10, ez már a férjedről szól, szerencsére a szülők kisebbik része sötét és korlátolt, mint egy múlt századi belvárosi lépcsőház... viszont ez a fajta szülői attitűd tökéletesen alkalmas a "hogyan veszítsük el a gyerekünket vagy legalábbis a bizalmát" dologra...
2014. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%
Ertem utolso. Tehat a 26os pasi normalis? 26 evesen az embenek normalis esetben van egy diplomaja es egy stabil munkahelye,esetleg mar a csaladalapitason gondolkozik es nem egy gimnazista kisannyal all ossze.
2014. nov. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, sokat segítettetek!


A barátomnak 2 diplomája van, több nyelvet beszél és dolgozik is.

Attól, mert 17 éves vagyok, még nem vagyok kislány. Tudom, persze, minden korombeli ezt mondja. De az én esetemben ez tényleg így van. Nem részletezném, mert hát ugye amit egy 17 éves lány ír, az csak hülyeség lehet, meg úgyis csak azért írom, mert "lázadok".

2014. nov. 15. 13:33
 14/21 anonim ***** válasza:

#12, az #1-et és én írtam, ennek tükrében mi is a kérdésed??? :)))

(igen, teljesen normális, tudod, az emberek különbözőek, nem mindenkinek azonosak a vágyai, céljai, és nem mindenki azonos kaptafára éli az életét - még ha egyesek próbálják is a számukra szimpatikus kaptafát valamiféle "normaként" láttatni... a diploma meg a stabil munkahely meg ha most agyon csapnak, se jövök rá, hogy hogyan jön ahhoz, hogy kinek milyen korú a párja...)

2014. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

6-os vagyok. Kérdező, az hogy elég érett vagy e a dologhoz pár év múlva kiderül. Én rengeteget komolyodtam mióta megvan a párom annak ellenére hogy nem voltam az a buta kislány már 16 évesen sem. A válaszolók egy része hajlamos általánositani, és minden korod belit ugyanarra az értelmi szintre helyezni, pedig ez nagy hiba. 18 éves koromra eltemettem az apámat aki alkoholista volt, nem reszletezném mit művelt a családdal mire ez megtörtént. Eltemettem nagymamámat, akit imádtam, végigneztem ahogy anyám összeroppan, lelki támaszt nyújtottam neki, és mindeközben igyekeztem sikeresen leérrettségizni.

Nem mindenki csinálja ezt végig, én is gondolkoztam öngyilkosságon egy időben. Ezzel csak az általánosítás idióta oldalára akartam rámutatni, mert sajnos van akinek sokkal hamarabb fel kell nőnie, mintsem bárki is tudatlan buta gyereknek titulálná...

2014. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
33%

Akkor is beteg az a ferfi aki erett iskolazott fejjel kamaszban keresi a partneret.

Ez a pedosag alapja ha fel a sajat korabeli noktol hatalmat akar felsobseget es ezert kezd tinilanyokkal.

Ezt pszihologusok is igy ertelmezik.

2014. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
11%
Hát, 16-os akkor csak gratulálni tudok a maradiságodhoz. Nézd meg 17-20 évig terjedő skálán mozgó pasikat. Képzeld magadat a helyünkbe. Kellene neked egy olyan hülyegyerek mint azok nagy többsége? (tisztelet a kivételnek)
2014. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%

#16, a kamaszoknak meg a pedofiliának nincs közös metszete, lévéna pedofilia a nemileg serdületlenek (másodlagos nemi jegyekkel nem rendelkezők) iránt érzett nemi vágy... mondja a pszichológia-pszichiátria.

Amit te magyarázol, az max az USA biblia-övi részén tevékenykedők téveseszméje...

Szóval voltaképp roppant szánalmas, hogy ilyen témáknál mindig akad 1-2 válaszadó, aki kötelességszerűen pedozni kezd... pedig ennyi erővel zoofilozhatna is, annak sincs semmi köze az ilyen témákhoz...

2014. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
#17, hagyd, még a "felsőbbség" és a "pszichológusok" szavak sem stimmelnek ebben a véleményben:)))
2014. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Nézd meg 17-20 évig terjedő skálán mozgó pasikat. Képzeld magadat a helyünkbe. Kellene neked egy olyan hülyegyerek mint azok nagy többsége?"


Azt nem értem, akkor a barátodnak miért kell ugyanennek a női változata... (Persze, tudom, te vagy a hűdesokkalérettebb special snowflake.)

2014. nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!