Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, szerintetek 10 év sok...

Szülők, szerintetek 10 év sok egy párkapcsolatban? Bemutassam itthon, vagy még ne?

Figyelt kérdés

A barátom 26 éves, én 17 vagyok. Ez egyikünket sem zavart soha, bár az igaz, hogy amikor megismerkedtünk, egyetemistának gondolt (pedig csak jövő tanévben érettségizek). Ő már bemutatott a családjának (én voltam a 2. lány, akit elvitt egy családi eseményre, amúgy nem nagyon mutatott be a szüleinek, rokonainak senkit).


Nagyon felelősségteljes, vicces, udvarias és egyszerűen nem lehet nem kedvelni. De félek, hogy a szüleim mégsem fogják szeretni.


2014. nov. 15. 09:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen, érettebb vagyok a korombelieknél, de ha vetted volna a fáradtságot és elolvastad volna a kommentemet feljebb, azt is tudnád miért.
2014. nov. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!