Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kezelnetek ezt a...

Hogyan kezelnetek ezt a szituaciot ha a ferjetek gyereke igy viselkedne?

Figyelt kérdés
A gyereket valoszinuleg az anyja hergeli. Alpari stilusban beszel ilyeneket mondd budos k****,idiota. Beszelgetes nem hasznal vele mintha a falnak mondana. Oszinten szolva ha az en gyerekem lenne vagy az en generaciom ezt csinalna mar nyakon vagtam/vagtak volna oket a szulok. Mit lehet tenni egy nevelhetetlen gyerekkel aki szetveri a lakast,bunko modon beszel a felnottekkel. Pszichologushoz jar de egyreszt nem hasznal ketto amit mondd azt nagyjabol en is tudom magamtol. De kb semmit nem er a terapiaja. Hogy merjek ilyen kezelhetetlen gyerek melle gyereket vallalni? Igaz hogy hetvegen jon de amit lemuvel az elkeserito,idegeket pattanasig feszito. Allitolag otthon is ilyen az ovodaban is van gond vele. Mit lehetne egy ilyen gyerekkel kezdeni? Hiaba allunk kovetkezetesen szeretetteljes nevelesi modszerekkel hozza semmit nem er.
2014. nov. 17. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Háát, nem akarlak elkeseríteni, de ha már tesó is lesz, ez csak rosszabb lesz, egyre több kirohanása lesz, félni fogsz, hogy nehogy véletlenül egy légtérbe kerüljön a kicsivel, nehogy bántsa...

Hány éves a gyerek? Apja mindezt hogy kezeli?

2014. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
5 eves. Ha az apja raszol osszeszedi amit szetdobal, ha raszol bocsanatot ker de utana kezdi a rosszasagot,tragar beszedet.
2014. nov. 17. 13:49
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Beszéld meg a férjeddel, hogy ez nem elfogadható viselkedés. Te őt választottad, csak őt: gyerek nélkül. Vagy járjon át hozzájuk ő, vagy nevelje meg, de neked ez nem feladatod, hogy helyretedd a kis lurkót.

Meg kell oldani, így én se mernék gyereket szülni, ki tudja milyen szadista lesz vele. A gyerekek néha elképesztően gonoszak tudnak lenni...

2014. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

"Alpari stilusban beszel ilyeneket mondd budos k****,idiota"

"amit mondd azt nagyjabol en is tudom magamtol"


Hát nézd, az, hogy van egy reális önképed, az már pozitívum. Ebből már ki lehet indulni.


"Te őt választottad, csak őt: gyerek nélkül"


Ez így igaz, ha szingli, gyermektelen pasival kavarogsz. Ha viszont gyerekessel jössz össze, na az csak csomagban kapható (és az akciós csomag többnyire tartalmaz egy vérg**i exfeleséget is)

2014. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Ezt a férjednek kell megoldania.

Úgy tűnik, rá hallgat a gyerek.

És beszéljen a volt feleségével is.

Én biztosan közölném a volt feleségemmel, hogy hozzánk nem jöhet a gyerek, amíg így hergeli. Találkozhatunk, csinálhatunk közös programot, elmegyek hozzá, érte, bármi, de nem büdös k_urvázzon nálunk.

2014. nov. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolso tanulj meg mondatot ertelmezni.A pszichologus amit mondd azt tudtam magamtol is.De forgasd csak sajat intelligenciaszintednek megfeleloen a mondatokat.
2014. nov. 17. 13:59
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Talán azzal van kapcsolatban a deviáns viselkedés, hogy az apja elhagyta őt meg az anyját? Akkor szokott ilyesmi előfordulni.
2014. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 4-es, hiába húzol le, a kérdező nem a gyerekkel jött össze hanem a gyerek apjával. Mivel a gyerek az anyjával él és nem az apjával, a kérdezőnek egyáltalán nem kötelessége őt nevelni, kezelni a rohamait, takarítani utána a szándékos rongálást.

Nyilván nem kívánhatjuk se a gyerektől, se az extől hogy mindig az anyánál legyen, de a kérdezőtől sem, hogy ezt elviselje.

Az nem lenne baj, hogy néha kiborul a gyereknél a bili, de hogy szándékosan gonoszságból csinálja, na azt nem.

2014. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A gyerek hat honapos volt amikor kulonkoltoztek. Az oviban is ezt csinalja a parom elore fel attol hogy mi lesz vele az iskolaban.
2014. nov. 17. 14:10
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Antiszociális személyiségzavar? Autizmus?

Biztos egészséges a gyerek?

2014. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!