Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miként tud így viselkedni...

Miként tud így viselkedni velem az anyám? Férjem és én összeköltöztünk édesanyámmal, közösen vettünk egy nagyobb házat fele-fele arányban. Azóta megromlott a kapcsolatunk, már csak akkor beszélünk anyámmal ha muszály?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú lenne a sztori,miért jutottunk idáig,de úgy gondolom természetesen mi is hibásak vagyunk a férjemmel,de ennek ellenére ,/pedig nagyon durva dolgokat tett és mondott anyám/én szeretném tartani vele a kapcsoltatott,most is,vagy ha elköltözünk,/mert jövőre elköltözünk/.

Ő viszont úgy érzem nem akar,sem békülni sem beszélni,általában keveset van itthon,mert lett egy kapcsolata,de bármit mondok neki,alig válaszol láthatólag nem érdekli,és sokszor szándékosan keresztbe tesz,a férjemről pedig mindenféle hülyeséget terjeszt.

Nem értem,hogy én beszélnék vele,mert az anyám,és régen jó volt a kapcsolatunk,Ő meg egyáltalán meg sem próbál legalább velem,békülni?.. :(



2014. aug. 5. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
38%

Mivel éppen azt nem írod le, hogy MIÉRT romlott meg a kapcsolat közetetek, ezért nem is lehet értelmes módon válaszolni.


Abból, hogy anyád nem AKAR békülni, az jön le, hogy ti sértettétek meg valamivel igencsak nagyon.

2014. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan elmondhato nehany mondatban is az, hogy miert lett ilyen a kapcsolat. Akkor mar tudunk segiteni.
2014. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!