Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15 vagyok es nem enedik, hogy...

15 vagyok es nem enedik, hogy baratom legyen. Hogyan nyerjem el a bizalmukat es hogy megengedjek hogy legyen baratom? Esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Lassan 3 honapja,hogy ujra "megismertem"egy sracot.(mar altalanos iskolaban ismertuk egymast..es akkor is beleszerettem de remenytelen volt)aztan most ujra elkezdtunk beszelni.es hat ugymond o regeben olyan volt ,hogy egyszeri alkalom es dobta a lanyt..de ezen belul volt tobb honapos kapcsolata is..es megkerdezte hogy nem jarnek e vele..en nemtudtam mit mondjak hiszen a szuleim velemenye fontos..mert eddig sem engedtek meg hogy baratom legyen..es aztmondtam hogy nem..de a fiu visszakerdezett,hogy szuleid miatt? es mondtam hogy igen..megertette de aztmondta szeret es titokban talalkoztunk. (eloben is mondta hogy szeret es teljesen latszott rajta)Lassan odajutottunk hogy beleszerettem es a kerdes utan egy honappal ujra rakerdezett akkor a valaszom igen volt..hisz elvakitott a szerelem..egysezr felhoztam a szuleimnek a temat..de aztmondtak szo sem lehet rola..(mert hogy neki a lanyok csak arra kellenek..de egyebkent nem is nagyon birjak a sracot)de en hiszem hogy nem arra kellenek neki.(sot nem is adnam oda magam , mert nalam most[9.osztalyban]az a fontos hogy tanuljak es vigyem valamire majd.mert szeretnek valamit letenni az sztalra)a fiu megvaltozott...4 honapon keresztul udvarolt nekem..es nagyon megszerettukk egymast.tanacsot kernek hogyan tudnam ra beszelni oket arra hogy megprobalhassam vele ezt a kapcsolatot..

elore is koszonom.!!!



2014. nov. 18. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Ne haragudj de a 15 eves lanyomnak en se engedtem. 17 evesen mar randizhatott. De hamarabb semmikepp.
2014. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kései Sirató ***** válasza:
96%
Ha a szüleid ennyire régimódiak, akkor marad a titkos kapcsolat. Otthon mondd azt, hogy barátnőknél vagy, amikor vele vagy és menjetek el fagyizni, sétálni, stb.
2014. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ajánld fel a szüleidnek, hogy egy ideig akkor úgy találkoztok, hogy nálatok. Akkor láthatják, hogy nem csak arról szól a dolog, és pl. te is meggyőződhetsz arról, hogy a fiúnak nem csak az kell. Az én 16 éves húgomnál is ez volt...anyum féltette, de pár hónapig úgy találkoztak, hogy a fiú átment hozzájuk vacsorázni, hétvégén filmezni stb., anyumék is jobban megismerték, és onnantól mehettek a normálisabb randik.
2014. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld meg velük megkedveltetni a fiút, ha zűrös a múltja akkor felejtős, én sem engedném a gyerekemnek, hogy olyan fiúval találkozgasson 15 évesen.
2014. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

tervezzuk hogy eljon hozzank es beszelunk a szuleimmel hogy o mit erez irantam..es higy enis o iranta..remenykedunk hogy akkor talan megertenek..es megengedik hogy egyutt legyunk...de igazabol mindketten nagyon felunk a valasztol..hiszen nen birjak a sracot a multja miatt es mondtam mar szuleimnek higy eloszor ismerjek meg es ne itelkezzenek...de nem is figyeltek ram.:(

ha most odaallnek egyedul a szuleim ele es megkerdeznem.hogy eljohet e nalunk..nem engednek meg..:( ugyis az lesz amit ok akarbak..es "ok elvileg nekem akarnak jot"

igen jot akarnak es jot is tesznek csak nem tudjak hogy ha megtiltjak megjobban fog erdekelni..es nem tudnam otthagyni..ha arra kernenek ..mert megtennek..

probalok mindent megtenni de semmi..valami bevalhat meg??

ez az otlet egyebkent nagyon jo (hogy lejon hozzank) de azt sem engednek meg..barmit megtennek mar csak higy megengedjek...tippek?

koszonom az eddigi valaszokat

2014. nov. 18. 13:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ne így álljatok hozzá, hogy majd a szülők elé állunk és elmondjuk, hogy mennyire szeretjük egymást. Ez nagyon gyerekes. Jöjjön át tanulni először. Azt egyik szülő sem tiltja meg. Legyen ott, mire szülők hazaérnek, ne kerítsetek nagy show-t köré, mert akkor ők is jobban rágörcsölnek. Menjetek haza suli után, s üljetek le mondjuk az étkezőben tanulni. Ha hazaérnek, láthatják, hogy nem elvonultan smároltok a szobádban, hanem értelesen töltitek el az időtöket. Aztán menjen haza...legközelebb már lehet, hogy ott tartják vacsorára, ha addig húzódik, kisit beszélgetnek...stb., stb. Szépen, fokozatosan.
2014. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
talan igazad van!! es lehet meg fogjuk probalni.koszonom:)
2014. nov. 18. 13:41
 8/9 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Nincs egy bátyád vagy egy öcséd? CSináljatok nálatok programot 3-an, aztán kialakul.
2014. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
van egy batyam ismerik is egymast:D ez nagyon jo otlet.koszonom!!!
2014. nov. 18. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!