Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Semmit nem tudok megbeszélni...

Semmit nem tudok megbeszélni az anyámmal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tényleg bármit mondok, ő állandóan bennem keresi a problémát. Egyrészt az a baj, hogy neki van ilyen 3-4 barátnője, akik lelki szemetesládának használják, anyám nekem panaszkodik, hogy neki elege van a Juliból, meg a Marcsiból, stb, mégis szalad utánuk, de ha én megyek hozzá, mert valami problémám van, akkor "hagyjál már te is, nem érdekel senki panaszkodása". Apám is rászólt már, hogy azért jó lenne, ha a saját lányát nem venné egy lap alá a fűvel-fával kúró szingli "barátnőkkel", de hiába...


Meg ha bármit mondok, akkor tuti azzal kezdi "kislányom, neked így meg úgy kéne változnod"... Ex-barátom csatak részegen elkapta a torkomat és úgy a falhoz b_szott, erre is csak annyit mondott, hogy jaj biztos én hoztam ki abból a fiúból az állatot a viselkedésemmel. Másik exem meg kb cselédnek tartott, dolgoztunk, ő nem csinált a lakásban semmit, azt meg elvárta, hogy én szolgáljam ki, arra is anyám csak annyit szólt, hogy "hát pedig ez a női sors, törődj bele kislányom".


A jelenlegi párommal most nagyon összevesztünk, mert kiderült róla, hogy egy hónapja cigizett a hátam mögött, ezen is nagyon kibuktam, megbicsaklott a bizalmam, és amikor anyámhoz fordulnék segítségért, akkor megint én vagyok a xar, hogy biztos megint én blablabla, de akármi van, nem az a megoldás, hogy sunnyog és rágyújt, hanem le kell akkor ülni és megbeszélni - ezt elmondtam anyámnak is, de el nem ismerné, hogy lehet van igazság abban amit mondok...


Miért csinálja ezt velem?


2014. szept. 21. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen termeszetu. Inkabb neked kellene elgondolkoznod azon hogy miert ilyen tipusu ferfiakat fogsz ki.
2014. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!