Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az gáz ha anyámmal élek ennyi...

Az gáz ha anyámmal élek ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Kicsit bonyolult a story, lényegében örököltem egy házat 18 évesen és be is költöztem, ennek 3 éve. egyedül éltem. De most a szüleim vállnak, és a ház másik felének anyám a tulajdonosa. Az ő közös házukat el kell adni, mert fele-fele arányban van és apu nem hajlandó eladni anyunak a másik felet, meg van valami a házassági szerződésben hogy váláskor el kell adni vagy mi. Na mindegy és mivel 50% tulajdonos anyum hozzánk akar költözni, engem nem zavarna mert végül is ő lakik az én házamban ha úgy nézzük. Viszont egyikünk se akarja átadni az igencsak értékes ingatlan tulajdon részét így valószínű hosszú évekig egymás nyakán élnénk. Nem zavar csak nem tudom a környezet hogy gondolja ezt. Én is dolgozok eddig is fent tudtam tartani egy családi házat, anyámról meg ne is beszéljünk aki igencsak jól keress. Mi a véleményetek erről? Ha úgy nézzük lakótársi együtt élés, de nem tartjuk el egymást, mindenki élné a saját életét.

2014. szept. 29. 20:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
hozzá teszem iker házról van szó, a konyha és a nappali közös, de amúgy két különálló lakórész
2014. szept. 29. 20:05
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Persze-perszexdd mese ez kéremszépen...mese.:D
2014. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%

GÁznak nem gáz, de azt nem értem, hogy most akkor a saját édesanyáddal civakodnátok a tulajdonrészen?


Ha jól kerestek mindketten, én az édesanyád helyében kivennék egy albérletet ill. ha telik rá, vennék egy apró házat, csak magamnak. Nem értem minek egymás életébe bonyolódni, ha nem muszáj?

2014. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem értem ezen mit nem lehet érteni... van egy fél házam, anyám meg a másik felébe be akar költözni. kérdeztem valamit mert érdekelt mások mit gondolnak erről. épp elég ki vagyok attól hogy vállnak, nem kellenek még a trollkodó kommentek is.
2014. szept. 29. 20:11
 5/16 A kérdező kommentje:
itt nem a pénzzel van gond, hanem hogy, mindketten ragaszkodunk a házhoz, gyakorlatilag szomszédok lennénk, csak én az az önállóbb típus lennék, szóval nem bírnám ha bele szólnának az életembe. Lovakat tartok én is anya is, ebből a szemponttal is érvelt, hogy a lovainak kell a legelő,boksz,pálya stb. én még megtudnák békélni a gondolattal ha mondjuk csináltatna magának konyhát és nem kéne többet látnom, az egészségesnél. a húgom akadt ki, teljesen hogy mégis ez milyen, meg letámadott mindennel.
2014. szept. 29. 20:14
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem a te házadban fog élni, hanem a saját házrészében. Én a helyedben megnézném milyen az együttélés, ha nem megy, akkor kérném, hogy fizessen ki és vennék valahol magamnak ingatlant.
2014. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
"Nem zavar csak nem tudom a környezet hogy gondolja ezt." na itt azért lehetnek gondok ha ezért képes voltál kérdést kiírni
2014. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
És a húgod mit kapott?
2014. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Mi a fenéért filózol azon, a környezet mit szól hozzá? Te a környezeted kedvéért alakítod az életedet? Elkezditek az együtt élést. Aztán, ha gondok adódnak, kerestek rá megoldást.
2014. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Az a gáz inkább, hogy a "válnak" szót ismételten sem tudtad helyesen leírni.
2014. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!