Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » KInek hallt meg az anyukája?...

KInek hallt meg az anyukája? Mit csinál, hogy ne gondoljon rá túl sokat?

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 13:28
 1/3 anonim válasza:
Szia.Nem lehet nem ra gondolni szerintem...Nekem 2009ben hunyt el Edesanyam de mai napig faj hogy nincs itt velem,karacsony,szuletesn napokon meg rosszabb a helyzet.A mindennapok dolgai amik mennek tovabbra is es a kislanyom aki kicsit feledteti de ez igazabol nem sok...Az elet megy tovabb sajnos nelkule is.Amugy mostanra eszrevettem,hogy nem tudom felidezni a hangjat emiatt kisse szomoru vagyok.
2014. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2014. nov. 18. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem tavaly halt meg, karácsony előtt nem sokkal. Egyelőre nem tudom megoldani, hogy ne gondoljak rá túl sokat, főleg mostanában jár rengeteget az eszemben,hogy közeleg a halálának évfordulója.

Szerintem nem gond, ha sokat gondolok rá - de már lényegesen jobban vagyok, mint a halála utáni hetekben, és ez talán így normális.

Az előző válaszoló írása szíven ütött, hogy már nem igazán tudja felidézni az édesanyja hangját. Azt hiszem, én nagyon szerencsés vagyok, mert van felvételem anyu hangjáról...... pótolhatatlan kincs, még akkor is, ha egyelőre nincs erőm végighallgatni.

2014. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!