Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hát ezt nem hiszem el! És még...

Hát ezt nem hiszem el! És még én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Szóval az történt hogy amikor én iskolában vagyok addig az anyukám barátja szépen beleolvas a naplómba.Anya meg nem is szólt neki hogy azért ilyet nem kéne.Nem vagyok rossz gyerek csak kicsit szemtelen,nem csavargok semmi ilyesmi.Szóval nem értem.Anya ma reggel mondta el nekem én meg ideges lettem és azt mondtam hogy -Ez nem egy regény hanem napló,ha regényt akarok a naplómból akkor majd kiadatom.Aztán anya meg hogy még átjavított egy-két dolgot hogy a barátjának ne legyen benn olyan.Szóval két ember is szépen elolvasta a naplómat.

Neked erről mi a véleményed?

13/L



2014. nov. 19. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szemétségnek tartom. Ez a te privát szférád. Kérd meg őket, hogy többé ne tegyék, nincs hozzá joguk.
2014. nov. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Alapeset!!!! Ha megtalálja valaki a naplodat az el is fogja olvasni.
2014. nov. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.Nem nem volt elől bennt volt a ruhásszekrényben.
2014. nov. 19. 15:11
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem szép dolog ,de ez van. Vagy keress neki jobb rejtekhelyet vagy hord magaddal.
2014. nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm.Lehet jobb lenne.És akkor még anya sértődőtt meg.
2014. nov. 19. 15:13
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon otromba dolog. Szigorúan tilos lenne beleolvasni más naplójába, csak ha kéri, hogy olvassa el valaki. Még bele is javított - az ész megáll. Igazad volt, amit mondtál, és nem baj,ha megsértődött, tudnia kell, hogy hibázott és reméljük elnézést is kér érte.
2014. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtál.Én is ezt gondolom.Én sem nézegetem az ő cuccait.
2014. nov. 19. 15:29
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is elolvasta (csak nálunk még balhézott is a leírtakon -nem kell semmi durvára gondolni). Hát megszűnt a bizalmam felé. Én is azt javaslom, hogy vagy rejtsd el vagy vidd magaddal, bár akkor nagy az esély, hogy az osztálytársaid kiszedik a táskádból és ők olvassák el.
2014. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.Igen az is lehet.
2014. nov. 19. 15:38
 10/13 anonim ***** válasza:
21%

Ne írj naplót!

Ha valami csak a te személyes ügyed, akkor minek leírni?

2014. nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!