Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem hiszem el mit tegyek de...

Nem hiszem el mit tegyek de most komolyan?

Figyelt kérdés
Tegnap este fürödtünk a tesómmal és belyöt anyám mert elkezdett sírni és légycsapóval olyan erősen rácsapott a kezemre vagyis ide a fölső karomra hogy még mindig ott vannak a kockái és nagyon erősen lila a széle.Utána meg újra bejött és elkezdett a fürdővízzel locsolni és nem hagyta abba kb 5 percig alig kaptam levegőt.

2014. szept. 12. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy édesanyád mentális gondokkal küzd. Beszélj édesapáddal.
2014. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Valami oka csak volt?! Pl. miért sírt?


Bocsi, de nem állom meg szó nélkül.


Belyöt = bejött

2014. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Andizsuzsi ***** válasza:
borogasd
2014. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jólvan képzeld nem vagyok a toppon és azért sírt mert szóltam neki hogy ne hajoljon ki a kádból mert amúgy eléggé magas a kádunk és volt már olyan, hogy kiesett.
2014. szept. 12. 14:31
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és egyedül nebel
2014. szept. 12. 14:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem értem. Most anyukád sírt, vagy a tesód? A tesód hajolt ki a kádból?
2014. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Néha a vessző használata és az érthető fogalmazás hasznos.


Tehát nem anyukád sírt, hanem a testvéred, mert kiesett a kádból?

2014. szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
én azt hiszem értem.szóval rászóltál a tesódra hogy ne hajoljon ki a kádból mert volt már olyan hogy kiesett ezt anyukád meghallotta vagy nem tudom és erre mérges lett hogy rászóltál a tesódra és légycsapóval vert meg rád engedte a vizet.ha ez így volt én azt tenném a helyedbe hogyha vannak nagyszüleid akkor esetleg nekik szólni vagy édesapádnak szólni mert ez ha megint megtörténik az baj.bocsánat ha valamit félreértettem de én így tudtam értelmezni.
2014. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen ez volt az utolsó és nincsen apám vagyis van csak egyszer nem találkoztam vele a papám meg 87 éves mit tudna tenni?
2014. szept. 16. 16:21
 10/10 anonim válasza:

Anyukának baj lehet a fejével,ha ilyeneket csinál.

Valami rokonod csak van aki tudna segíteni(nyagnénje,bátyja,unokatestvér)?

2014. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!