Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hát ezt nem hiszem el! És még...

Hát ezt nem hiszem el! És még én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Szóval az történt hogy amikor én iskolában vagyok addig az anyukám barátja szépen beleolvas a naplómba.Anya meg nem is szólt neki hogy azért ilyet nem kéne.Nem vagyok rossz gyerek csak kicsit szemtelen,nem csavargok semmi ilyesmi.Szóval nem értem.Anya ma reggel mondta el nekem én meg ideges lettem és azt mondtam hogy -Ez nem egy regény hanem napló,ha regényt akarok a naplómból akkor majd kiadatom.Aztán anya meg hogy még átjavított egy-két dolgot hogy a barátjának ne legyen benn olyan.Szóval két ember is szépen elolvasta a naplómat.

Neked erről mi a véleményed?

13/L



2014. nov. 19. 15:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
31%
Minek irod le? Te ugyis tudod, masra meg nem tartozik.
2014. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%
Bonyolult a kérdés mögött álló helyzet. Az érthető, hogy a szülő szeretne mindent tudni kiskorú gyermekéről, beleértve a gyerek lelkét és gondolatait is (amit nem oszt meg a szülőjével) annak érdekében, hogy ha valami az ő megítélése szerint nem jó irányba utat a gyerek fejlődésével kapcsolatban, akkor azt időben tudja orvosolni.Ugyanakkor az is érthető, hogy egy kamaszkorú gyereknek már lehetnek olyan belső titkai, amiket nem akar megosztani másokkal. Ilyen esetben talán az technikai megoldás jöhet számításba, hogy számítógépen kell megírni a naplót és egy jelszóval védett fájl formájában kell elmenteni (esetleg egy mobil adathordozóra).
2014. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Az enyémet is elolvasta, ráadásul mindent félreértett, ami le volt írva benne :( (az első füzetemet amikor megtalálta, akkor ordítozott velem, mert "rosszat" írtam róla) Szerintem nagyon aljas dolog, csak akkor olvasnék bele ilyesmibe, ha életveszélyes helyzet lenne (pl. eltűnik a gyerekem, és sehogy sem akadok a nyomára), ami azért elég ritka.
2014. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!