Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek, hogy mind a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy mind a két szülőmnek megfeleljek? Teljesen kikészítenek.

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya, durva válás van folyamatban (fenyegetés, gyilkossági kísérlet, feljelentgetés, stb.), de még egy fedél alatt lakunk mindannyian.

Anyukám most épp azért nem áll szóba velem, és haragszik rám, mert apukámmal beszéltem meg, hogy elmegyünk karácsonyfát venni. Azt mondta, hogy ő abból nem kér. Ellenkező esetben ugyanez lenne.

És állandóan ez van...ha egyikőjükkel beszélek, megyek el valahova, kísérem el vásárolni, eszem a főztjéből, kérek valamit, vagy egyszerűen csak szóba állok, a másik vérig sértődik és nem szól hozzám napokig.

Most mit tegyek? Hogy lehet mindenkinek megfelelni? Legyen két karácsonyfánk? Vagy mi?

Nem bírom...:-(((


2011. dec. 14. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mond meg nekik, hogy jó lenne ha magukba néznének, mert ez a helyzetnek számodra elviselhetetlen és ne viselkedjenek hülye gyerekekként, különben a nagyszülőknél(vagy egyéb családtagoknál) töltöd az ünnepeket ők meg elmehetnek a végbélnyílásba
2011. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát hallod,nem lehet egy könnyű neked:(egy kicsit próbáld békíteni őket.nem lehet?
2011. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Elég gyerekesen viselkednek a szüleid, már-már nevetségesen. Szerintem a legjobb amit tehetsz,hogy nem foglalkozol azzal ha egyik-másik megsértődik rád, hiszen természetes(kéne,hogy legyen...),hogy attól még,hogy ők válófélben vannak te mindkettőjüket ugyanúgy szereted. Szóval ha látod,hogy haragszanak rád, akkor tegyél úgy mintha észre sem vennéd az egészet, viselkedj úgy mintha ez lenne a természetes(mert az is),hogy minkettőjükkel szóba állsz. Ne kérj bocsánatot, ne sajnálkozz. Ha észre sem veszed a sértődött fejüket akkor szerintem előbb-utóbb abba fogják ezt hagyni.


21L

2011. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van teljesen. Ez a karácsonyfás dolog most csak egy, de olyan dolgok vannak, hogy onnantól kezdve, hogy anyukám ötkor hazaér a munkából, már nem szólhatok apukámhoz. Nem tudhatja meg, ha vesz nekem pl. egy csokit, nem ehetek apám főztjéből anyukám előtt, stb...próbálom nem észrevenni, de iszonyatosan fáj, mert úgy érzem, hogy nem tettem semmi rosszat, és nem érdemlem meg a haragot.:-(
2011. dec. 14. 20:57
 5/9 bánomisén ***** válasza:

Abszolút egyetértek az elsővel!


Kérdező, nem tudom, hány éves vagy, de úgy tűnik, te vagy az egyetlen felnőtt a családban. Állj a sarkadra és magyarázd el nekik, hogy egyrészt te mindkettőjüket szereted annak ellenére is, hogy ők marják egymást, másrészt meg viselkedjenek emberi módon, mert nem tesznek ezzel a cirkusszal jót sem neked sem senkinek, meg egyébként is, mindjárt itt a karácsony, próbálják meg felnőtt emberhez méltó módon várni és ünnepelni. Már csak a te érdekedben is.

2011. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is tűrhetetlen. Mondd meg nekik, hogy ez mennyire fáj és mennyire rossz érzés Neked.
2011. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bánomisén ***** válasza:
Ja, és rosszul tetted föl a kérdést. Azt kellett volna kérdezned, hogy mit kellene a szüleidnek tenniük ahhoz, hogy neked megfeleljenek. Hát sokat. Például felnőni.
2011. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ide oda rángatnak téged a hülye kis önérzetük végett a helyett hogy szép ünnepeket biztosítanának a gyereküknek,magukba nézhetnének,mert lehet pár év és feléjük se nézel majd a sok lelkiterror miatt...Sajnállak,én is ebben nőttem föl,tudom szar,de tanulj,tanulj,és igy van esélyed kitörni onnan.Kítartás,és "boldog"karácsonyt neked.


29N

2011. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért ennyire csúnya a válás?Ki a hunyó? Ha van ilyen, az háttérbe szorulhat. Ha mindketten ugyanúgy felelősek,tényleg mennék a nagyszülőkhöz karácsonyozni, talán észbekapnak. Addig pedig nem kérnék egyikük főztjéből sem, és beszélgetni sem akarnák egyikükkel sem. Elsőnek ezt megmutatnám nekik, amit ide írtál,hátha van egy kis eszük azért...
2011. dec. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!