Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy ne bunkózz...

Mit csináljak, hogy ne bunkózzanak? Vesszek össze velük? Vagy mit tegyek, ha már teljesen kikészítenek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet ,hogy van három tipikus p i cs a lány aki nagyon szexinek képzeli magát,(pedig azt azért nem mondanám!) és szeretik kibeszélni az embereket, meg bunkózni velük. Az a helyzet, hogy ez már nagyon az agyamra megy. Aztán, pedig nekem nehéz az agyamra menni... És nem tudom mit csináljak, mert én ezt már nem bírom elviselni. Összeveszni nem nagyon akarok csak akkor meg mit csináljak?
2014. okt. 9. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Tanulj meg uralkodni az érzéseiden, a gondolataidon, és egyszerűen engedd a füled mellett.. Magyaránt ne foglalkozz a dologgal.
2014. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!