Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha az anyukam meg...

Mit tegyek ha az anyukam meg akar halni?

Figyelt kérdés
mar egy ideje mondja nekem meg apumnak h neki mar ugyis mindegy kinozzuk csak kedvunkre..ugyse lesz mar kit sokaig/o ugy fogja fel a dolgokat pl a fozest h kin,..es azt mondja h egesz nap a konyhaba van es hogy "megdoklik "parszor felidegesitettem mostanaba meg apa rakiabalt de azert meg nm kene igy viselkednie..mar nagyon felek..ees elszomorit..most beteg lett es aaztmondta nm fog kinlodni tovabb\mit tegyek?hiaba olelem meg..

2014. nov. 23. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Az önsajnáltatás tipikus példája. Szánalmas. Ne félj, nem fogja megölni magát, de az tetszik neki, hogy vele foglalkoztok.


Amúgy elküldeném szakemberhez, hogy kezelje már ki az agybajából.

2014. nov. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szakember kellene neki...Te meg nehogy magadra vedd...
2014. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mar egyszer volt nagyon beteg es aztmondta h csak ertem kuzdott ..de most aztmondja hogy ugyse halgatom meg ot es tanulom meg amikt mond(hogy uljek egyenesebben)es mar nm ertelme az eletenek
2014. nov. 23. 18:28
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Lehet az önsajnáltatás tipikus esete, meg az is, hogy mindent megcsinál a családnak, mint egy cseléd, és senki nem értékeli. Igen, szakember kéne neki, mert a semmibe vevés határán van.
2014. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Depressziós. Kérjetek segítséget szakembertől!
2014. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Idióta banya. Egyébként kb tökmindegy hogy ülsz. A mindig egyenesen ülés pedig kifejezetten rossz.
2014. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, szomorú, hogy ezzel zsarol. Nem tudhatjuk, megteszi-e, de el kéne hinned, hogy ha meg is teszi, nem a te hibád.
2014. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy ezzel zsarol, de az is lehet, hogy tényleg

nem törődik vele senki és ezért nem látja értelmét az életének. Szerintem is szakember kéne neki.

2014. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves hatos, nem illik leidiótázni és banyázni senkit, amíg nem tudjuk, tényleg az-e. Nagyon goromba vagy, és valószínűleg elégedetlen az életeddel.
2014. nov. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen betegsege van anyukadnak? En ereztem igy magam, amikor 'nagyon beteg' voltam. Neha tudtam kuzdeni ellene, de neha annyira maga ala gyurt a betegseg, a fajdalmak, a kezelesek, hogy mar majdnem foladtam. Olyankor sokszor eszembe jutott, hogy meg fogok halni, es hogy mi ertelme volt az eletemnek... Rovid ideig depresszios voltam, nekem anyukad is annak tunik. Van eleg idotok vele lenni? Ugyertem igazi idot tolteni vele, amikor nem a konyhaban vagy a haztartassal bajlodik, hanem csak egymasnak vagytok? Apukaddal jol kijonnek? Akarhogy is viselkedik anyukad, nem te tehetsz rola. Kerjetek segitseget neki.
2014. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!