Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem akar elengedni...

Anyukám nem akar elengedni egy suliba ami igaz, hogy elég messze van tőlünk, de akkor is. Mit tegyek? (a többi lent) L/13

Figyelt kérdés
13 éves leszek mire a Bálint Mártonba járhatnék, de anyám nem akarja megengedni mert túl sokat kéne buszoznom. Hogy győzzem meg? Nagyon nagyon fontos lenne!

#barát #iskola #Tötökbálint
2013. dec. 22. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én meggyőzném a helyedben anyádat ésszerű érvvel hogy neked ott mennyivel jobb lenne (már ha jobb lenne). De így hogy nem mondod el ennek az okát, így nekem úgy jön le hogy anyádnak bizony teljesen igaza van. Na meg valószínű hogy egy idő után te is azt mondanád hogy nem is olyan jó korábban kelni emiatt. Persze ha nincs rá nyomós okod.
2013. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Létezik kollégium is a világon. Miért nem lakhatsz ott?

Igaza van az elsőnek, majd téli hideg reggeleken kelhetsz fél ötkor a buszhoz. Amennyit meg majd tanulnod kell, jó ha éjfélre ágyba kerülsz.

2013. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz! Tőlünk A suliig 1 óra lenne a busz meg minden összesen es fél hatkor kéne kelnem,amibe igazán nem halnék bele!
2013. dec. 22. 18:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért szeretnél váltani? Ez a legfontosabb kérdés talán mind közül.
2013. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, én is oda jártam... de nem mondom meg a nevemet, mert szörnyű a tablóképem. x)
2013. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Korodból ítélve általános iskolás vagy, szerintem erre az egy évre már fölösleges iskolát váltani.

De miért olyan fontos most és máris az iskola váltás?

2013. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Én most összezavarodtam... szóval te az általános suliba akarsz menni és nem a gimibe, ugye?

mert a gimi része szuper jóóóó, oda fogok járni (ha felvesznek) és valószínüleg én is egy órát fogok utazni, de megéri!!!

14/L:D

2014. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne menj Bálint Mártonba, az szar. Ha jó iskolát akarsz menj Illyésbe
2020. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!