Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ha a fiatok ezt mondaná...

Szülők ha a fiatok ezt mondaná mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
"Tudjátok barátnőm van,de nem az akire ti gondoltok,nagyon szeretem őt és titeket is,de ha rosszindulatú megjegyzést mondtok vagy kibeszélitek akkor onnantól én már nem vagyok a fiatok." Még nem mutattam meg a barátnőmet és félek hogy nem fogják kedvelni annyira mint az előzőt.
2014. nov. 23. 21:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, semmit, bár erre valószínűleg nem kerülne sor, mert eszembe sem jutna beleszólni a gyerekeim párválasztásába, vagy megjegyzéseket tenni a párjára.

Azt meg egyenesen elvárnám - szemben az anyuci-klubbal - hogy adott esetben védje meg - igen, akár tőlem is. Ahogy én is bármikor megvédtem volna a választottamat akár a szüleimmel szemben is. Minden tévhittel szemben ez így normális.

2014. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Úgy beszélsz, mint egy 12 éves drámakirálynő.

Mutasd be, és kész. A véleményükhöz joguk van. Még nem is mondtak semmit, te már drámázol, és "nem vagyok a fiatok".

2014. nov. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Gondolom, Kérdező csak ismeri a szüleit....:(
2014. nov. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Még be sem következett, hogy rosszat mondtak róla de te már most meg akarod őket fenyegetni, hogy akkor megszakítod velük a kapcsolatot, nem gondolod, hogy ez egy kicsit túlzás? Nem kell az ördögöt a falra festeni, miből gondolod, hogy nem fog nekik tetszeni a lány? Oké, hogy a másik csajban reménykedtek, nekem is volt 19 évesen olyan, hogy anyum "belezúgott" az egyik udvarlómba, folyton hallgattam, hogy ilyen rendes fiú, olyan rendes fiú, aztán amikor nem őt vittem haza, akkor szépen megkedvelte a páromat is, aztán kész. Szegény lány, lehet hogy alapból kevelnék, de te áztatod el őt már előre, hogy ilyen fenyegetően lépsz fel. Inkább lazítsd, mutasd be, és majd HA tényleg szidják, akkor előállhatsz a monológoddal, de előre tök felesleges.
2014. nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Kedves #24, tudod vannak olyan sötét és korlátolt szülők, akik a XXI. században is "kiházasítanák a gyereküket az általuk jónak tartott partihoz" - ha tehetnék, és mindenre képesek a céljuk érdekében. Az ilyent csak leállítani lehet, vagy civilizáltabb módon, mint a Kérdező felvetette, vagy visszakézből...

Nem abból a normálisnak mondható helyzetből kellene kiindulni, amikor az "anyós" is megkedvelte a "vejt-menyet" és sajnálja, ha szétmennek... arra csakugyan megoldás az emberi szó meg az idő...

2014. nov. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Tényleg a falra festettem az ördögöt,de mindenkinek vannak félelmei
2014. nov. 24. 11:09
 27/27 anonim ***** válasza:

Én (szülőként) először is azt kérdezném, hogy mitől van benne ekkora indulat?


Szerintem a kérdező indulatai mélyén szüleivel kapcsolatos korábbi rossz tapasztalatai lehetnek.

2014. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!