Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ha a fiatok ezt mondaná...

Szülők ha a fiatok ezt mondaná mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
"Tudjátok barátnőm van,de nem az akire ti gondoltok,nagyon szeretem őt és titeket is,de ha rosszindulatú megjegyzést mondtok vagy kibeszélitek akkor onnantól én már nem vagyok a fiatok." Még nem mutattam meg a barátnőmet és félek hogy nem fogják kedvelni annyira mint az előzőt.
2014. nov. 23. 21:04
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
De őszintén,ha kibeszélnék meg megjegyzéseket mondanának a barátnődre te nem olvasnál be nekik ? Én olyan vagyok hogy ha valaki kibeszél vagy olyan ember beszél ki aki nekem fontos azzal végeztem és igen ez a szüleimre is vonatkozik.
2014. nov. 23. 21:38
 12/27 anonim ***** válasza:
77%

Egy nő miatt dobni a családodat? Te sem vagy épeszű!


Bnőd bármikor kiléphet az életedből akár több évnyi vagy évtizednyi házasság után is, a gyerekekkel...viszont a családod ott lesz minden körülmény között ha akarod, ha nem!


Ne legyél már hülye!

2014. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
*embert
2014. nov. 23. 21:40
 14/27 anonim ***** válasza:
Bocs, de miért kéne automatikusan kedvelniük? És ha egymás közt megjegyzéseket tesznek vagy megbeszélik, ahhoz joguk van. Kissé elhamarkodottan jelented ki, hogy "nem vagyok a fiatok". Esetleg már költözöl is akkor? Aztán ha egy hónap után vége a kapcsolatnak, mit csinálsz?
2014. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Igen akkor költözők.
2014. nov. 23. 21:44
 16/27 anonim ***** válasza:
És ha tönkremegy a kapcsolatod? És kész, soha többet nem beszélsz a szüleiddel?
2014. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Ez már egy jó kérdés,de jó függ attól mit mondtak ha azt mondták volna hogy ronda vagy qrva akkor megeshet hogy többet már nem beszélnék velük.
2014. nov. 23. 21:49
 18/27 anonim ***** válasza:
80%
Buta vagy, csak ennyit tudok mondani.
2014. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is buta vagy.
2014. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
69%

Most ez komoly?


Nagyon támadó és bunkó a viselkedésed. Miért nem lehet simán azt mondani ami történik, mindenféle bunkózás és spanyol dráma nélkül. "Anya, apa! Találkoztam egy lánnyal és kialakulóban van egy kapcsolat."

2014. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!