Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi ütött az apámba? Miért...

Mi ütött az apámba? Miért halmoz el hirtelen mindennel, ha eddig nem számítottam?

Figyelt kérdés

2 éves koromban váltak el a szüleim, én anyával maradtam. Kiskoromban apával is sokat találkoztam, de utána egyre ritkábbak lettek ezek az alkalmak.

Évek óta annyi a "törődés" a részéről, hogy egy számlaszámra utalt bizonyos összeget, amit arra költöttem, amire akartam.

Régóta nem találkoztunk, mamáékkal tartom a kapcsolatot inkább.

Viszont hétfőn felhívott, hogy boldog névnapot kívánjon, meg megkérdezte, meddig van órám, mert elvinne ebédelni és átadná az ajándékomat. Mondtam, hogy azt hittem, pénzt kapok, erre az volt a válasz, hogy valami személyesebbet is szeretne. Kérdezte, hogy mi újság és mondtam, hogy most sok a dolgom, mert a végzősök kampányában segítek és kéne egy hely, ahol tudunk forgatni. Erre mondta, hogyha szeretném, tudna segíteni, csak szóljak neki.

Kérdezte, mit csinálok a télen, mondtam, hogy megyek majd pár helyre síelni, meg decemberben elutazom és mondta, hogyha van kedvem, akkor február környékén vele is elutazhatnék valahová, régen voltunk együtt bárhol... Ja, egészen pontosan 5 éve.


Mondta, hogy Karácsonykor is találkozunk majd mamáéknál (a 2. napot mindig ott töltöm) és ez azért fura, mert ő oda soha nem jön... Igazából fogalmam sincs, hogy hol töltötte eddig a Karácsonyt. Közben hívott anya telefonon és úgy mondtam, hogy apával vagyok, hogy "XY-nal vagyok" és erre apa mondta, hogy nyugodtan szólíthatom apának... Szóval érdekes ebéd volt.


Aztán tegnap is elvitt vacsorázni, meg pénteken is értem jött a sulihoz. Fogalmam sincs, mi baja.


Rákérdezzek, vagy az hülyén venné ki magát?


2014. nov. 30. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd a miérteket, örülj a csodának:)
2014. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Megint osszejott anyukaddal?
2014. nov. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lelkiismeretfurdalasa van. Rajott, hogy van egy gyereke, vagy valaki emlekeztette.
2014. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 mindent leírt
2014. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet történt valami az életében, ami emlékeztette arra, hogy hibát követett el, és próbálja jóvá tenni.
2014. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Talán rájött arra, hogy ő egy APA. És megpróbálja bepótolni NEKED, amit kihagyott.


Adj neki egy esélyt.

2014. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megvesz kilóra.
2014. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy apád utalgat neked pénzt meg stb enyém pl egy forintot nem adott életembe plusz egy köcsög is volt kiskoromba ütött meg ordibált velem..
2015. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!