Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit CSINÁLJAK a szüleimnek...

Mit CSINÁLJAK a szüleimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Segitség! Valami itthon elkészithetöt akarok anyának adni mert azt mondta hogy ami nem kerül pénzbe annak jobban örül...

2014. dec. 1. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy képeslapot, rajzolj neki, csinálhatsz origami figurát is.
2014. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fotómontázs otthoni régi képekből? Kartonlapra felragasztgatod. :)

Ha jó hangod van, akkor énekelj el egy dalt, rögzítsd (mobilon pl), és írd ki cd-re.

Írj neki verset, novellát, vagy csak az őszinte szép érzéseidet iránta.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2014. dec. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

A négy albumban sokféle kreatív könyv van szkennelve. Biztosan találsz olyat, ami tetszik.:)

2014. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vannak nagyon egyszerű klip készítő programok nem tudom mennyire vagy jártas az ilyesmiben.

De családi fotókból csinálhatsz egy montázst közé beszúrhatsz vicces képeket, vagy részleteket filmekből, klipekből, amik összekötik a képeket és csinálhatsz vicces feliratokat is.

Aztán kiírod dvd-re.

Vagy kis figurákat készíthetsz sógyurmából és díszítheted kövekkel, gyöngyökkel, tollakkal, flitterekkel, szép kavicsokkal bármivel.

Itt találsz sógyurma receptet, csak liszt, víz, só, olaj kell hozzá.

[link]

Ha szeretik a gyertyákat akkor veszel egy szép nagy vastag fehér gyertyát, egy kicsit megolvasztod az oldalát egy öngyújtóval vagy gyufával és beleszurkálhatsz gyöngyöket meg bármit, mint a sógyurmába.

2014. dec. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudsz valahol nyomtatni? Csinálhatsz nekik naptárat, családi képekből, vagy természeti képekből, egy jövő évi naptár segítségével felsorolod a napokat, és bejelölheted a családi ünnepeket.

Vagy ha egy kevés pénzed van, akkor csinálhatsz képkeretet, vagy pl ilyet:

[link]

Én ez utóbbit csinálom idén, a feszített vászon mérettől függően 600-1000 Ft körül van, a festék is kb. 600 Ft, de ha sulis vagy, és van temperád, az is teljesen jó. Gombokat méteráru boltban fillérekért tudsz venni, és nem igényel nagy kézügyességet.

26N

2014. dec. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csinálj egy szép képkeretet neki, vagy ha nem vagy elég ügyes barkácsolásból, akkor egy régi nem használt fénykép keretet is szépen feldíszíthetsz csomagolópapírral, díszekkel, filccel. Utána hívass elő egy képet kettőtökről, ez kb. 20 FORINTBA kerül, ennyiért talán még ő sem haragudna. Ez nagyon szép ajándék és gyakorlatilag ingyen van!
2014. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy videoklipp szuper ötlet és nagyon személyes is.

A windows movie maker egy alap program, a neten ingyenesen is letölthető és elég egyszerű a használata. Pár estét rá kell szánni, de mindig nagy sikert aratott, mikor én ilyet csináltam.

Lehet képekkel is megcsinálni, videóval is vagy vegyesen képek-videók. Vannak alap effektek is...a végén kiírod egy DVD-re és már nézheti is a család.

2014. dec. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindig mindenkinek festeni vagy rajzolni szoktam
2014. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én tavaly ilyet készítettem anyának, egyszerű, nem kerül sokba, mutatós, és tényleg nagyon örült neki :)

[link]

2014. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!