Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt más gyerekek is...

Vannak itt más gyerekek is akiket vernek otthon?

Figyelt kérdés

Engem igen, ha mást is, írhattok privit.

13 L



2014. dec. 2. 07:57
 1/7 anonim válasza:
65%
Engem az alkoholista apám olykor azért vert mert 3mast kaptam rajzból, meg hogy nem tetszett neki a hangnem amelybe köszöntem neki... Volt hogy nagyon megvert és nem is mertem elmondani senkinek, sokszor a halálát kívántam, de mostmár minden megoldodott, mióta elváltak édesanyámmal aki úgyszint szörnyű dolgokon ment át...
2014. dec. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Engem bőr nadrágszíjjal vernek rendszeresen, de már szokva vok hozzá.
2014. dec. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon sok szülő veri a gyerekeit. Ilyenkor miért nem tiltakoznak a családon belüli erőszak miatt?
2014. dec. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Ezzel csak az a baj, hogy ha szülőket bemártja valaki, akkor a gyereknek lesz a legrosszabb, mivel kiszakad a családból é lelkileg sérül, bár megszabadul a szülőktől, de családotthonba kerül vagy rokonokhoz (ahol ugyanaz a sors várná). Plusz olyan érzés mintha kitagadnák a családból.


Sehogy sem jó.

20/L

2014. dec. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyám idegbeteg volt, nagyon gyorsan elszakadt nála a cérna. Rengetegszer nekem esett fakanállal, vagy csak simán csapkodott erőből és idegből, ott, ahol ért. Az ok legtöbbször neki nem tetsző dolgok voltak, hogy rendetlenség volt (egy kisgyerekes házban). Stresszes életet élt, félrek.t, valakin le kellett vezetnie azt a rengeteg enerigát. Ráadásul egy futó kapcsolatból születtm (már házasságban), sajnos ő tehet róla, hogy itt vagyok, nem a gyereket kéne bántani. Egy anyának ennnél több türelem kell.

Soha felejtem el neki, milyen volt velem gyerekként. Soha. Ma sem igazán jó a kapcsolatunk, habár sokat fejlődött. Ha csak tehetem, sz.rok a fejére. Örülök, hogy már nem kell vele jópofiznom.

N 26

2014. dec. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Igen, elég gyakran! 14/L
2015. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Engem rendszeresen a nadrágszíjammal vernek . 14 F
2015. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!