Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem vagyok fontos az anyámnak?...

Nem vagyok fontos az anyámnak? 14L

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokszor voltam padlón és olyan dolgok történtek velem az utóbbi években amiket nem hiszem hogy valaha teljesen fel fogok tudni dolgozni.Elég sokszor sírtam ezek miatt mostanába néha nem tudtam anyu előtt sem visszafogni magam így kénytelen voltam elmondani pár dolgot,de nem nagyon hatotta meg igazából.Full ismeretlen emberek gondjain siránkozik nekem és mikor mondom hogy van ennél rosszabb dolog is,akkor meg kioktat hogy mit tudok én ezekről.Mindenkinek sajnálja a gyerekét akikkel nincs semmi komoly baj nekem meg csak annyit mondd ,,ilyen az élet tedd túl magad rajta" Nem értem miért fontosabb neki mindenki,mint a saját lánya?

2014. dec. 2. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondj konkrét példát. Mire mondta, hogy: ,,ilyen az élet tedd túl magad rajta" ?
2014. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szinte mindig mindre ezt vágja rá...de akkor is ezt mondta mikor öngyilkos lett nyár elején az egyik haverom és nyaraláson emiatt sírtam.Meg leszidott hogy miért olyan unott az arcom mindig mikor ő megtesz mindent értem meg hogy gondoljak már bele ,hogy a családjának sokkal rosszabb mint nekem.
2014. dec. 2. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!