Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy engedjék, hogy a barátom nálam aludjon?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt és karácsonyi ajándéknak szánom,hogy vacsorát készítek neki és szeretném hogy nálam aludjon utána. Nem történne semmi,csak szeretém ha ott lenne és érezném a közelségét:) 15/L
2014. dec. 2. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Ez szerintem nem fog menni.

Karácsonykor egyébként is otthon a helye.

2014. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem ismerem a szüleidet, de én megengedném. Én 14 évesen megengedtem a lányomnak. Nem lett könnyűvérű drogos, az egyetemet is sikeresen elvégezte. Nem ettől függ a jövő. Ellentétben a sok erkölcscsősszel.
2014. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

A karácsony a családról szól. Sok-sok készülődésről (sok családban vitákról) délelőtt, sütés-főzésről, és szenteste lenyugvásról, megbékélésről és szeretetről.

Ha az én lányom lennél és tudnám hogy bízhatok benned megengedném, de karácsonykor semmiképp nem engedném. Ezen az ünnepen nem jó ha kényszeríted a családod hogy egy idegent kerülgessenek.

Ha másik napokban gondolkozol akkor szerintem könnyebb.

2014. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Azért Karácsonykor én sem szeretném hogy ott lenne.

Nincsen családja és csak egyedül lenne?

A Karácsony a családról szól, gondolom neki is van akik vele szeretnének lenni Pl. anyja.

2014. dec. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Karácsonykor szerintem se :)

Hosszú a téli szünet, valamikor a két ünnep közt inkább

2014. dec. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Karácsonykor nem engedném, az családi ünnep, de amúgy jöhetne. Persze, azért ő a kanapén aludna (tudom, szexelni nappal is lehet, stb., de az együtt alvás komolyabb).
2014. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Hát kérd. Nyisd ki a szádat, anélkül nem fog menni. Nem ismerem anyudat-apudat, nem tudom mivel lehet rájuk hatni.

Szüleid helyében mondjuk biztos nem mennék bele. Az ünnepek inkább a családról szól, rokonok jönnek-mennek, akkor vannak általában ők is szabadságon, ne kelljen már mást kerülgetni, kiszolgálni stb.

Bár részemről amíg ilyen kis éretlen, naiv vagy, hogy "csak alvás" meg "összebújás" addig biztos nem engedném. Majd ha már elég érett vagy ahhoz is, hogy esetleg több is legyen és tényleg minden tekintetben készen állsz. Mert remélem tudod, hogy a barátod "együtt alvás" alatt mire számít - akármit is hiszel vagy mond neked. Pláne ajándékként.

2014. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!