Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vehetném rá a szüleimet...

Hogyan vehetném rá a szüleimet, hogy engedjék az együttalvást a barátommal?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és már 6 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de a szüleim nem engedik az együttalvást. Hogy kérjem meg őket erre?

2014. febr. 1. 15:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ők sejtik h mi van az "alvás" mögött.

Mond azt h védekeztek és nem lesz gond.

2014. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem könnyű ez a téma velük. Még sosem volt felvilágosítás,a. Szex tabu téma
2014. febr. 1. 15:36
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
??? És a szüleid komolyan azt hiszik, h ha nem világosítottak fel akkor majd megússzák?! Beszélj Anyuáddal, tedd őt képbe és mondd el neki, h akár felvilágosítottak akár nem, bizony ez a helyzet, jobb ha emésztgeti. De tuti nem lesz egyszerű az együtt alvást megértetni velük. Próbáld elmondani neki, h ha akarják ha nem, megtaláljátok a módját, h együtt legyetek. Akkor meg sokkal jobb otthon, ahol ők is biztonságban tudnak titeket.
2014. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szerintetek korai ilyen idős korban az együttalvás?
2014. febr. 1. 15:42
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Igen, az. Én sem engedném 16 évesen. Gyerek vagy, a szexualitás pedig nem gyerekeknek való.
2014. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Együtt alvás nem a tini kapcsolat része. Még ha tudják, hogy együtt vagytok akkor is normális szülő nem teremt direkt alkalmat rá.
2014. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem ha van közöttük szexuális kapcsolat, márpedig azt hiszem, 16 évesen van, akár gyereknek tartjátok, akár nem, akkor a legjobb, ha a szülő ezt elfogadja.

Nekem anno 20 évvel ezelőtt nem volt egy leányálom állandóan a természet lágy ölén meg a kocsiban megoldani... Pedig tudták otthon. Sőőőőt, én azt gondolom, ebben az esetben az együtt alvás együtt alvást takar, nem szexet.

2014. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Korai. Amíg a fiam barátnője be nem töltötte a 18-at mindig külön szobába ágyaztam neki. Nagyon nem mindegy hogy mikor lesz a simulásból szex, és az sem, hogy tud -e egy fiatal pár egymással lenni,egymásra figyelni, vagy csak zsupsz az ágyba.


A foglalkozásom miatt láttam már, mi lesz a vidám kislányokból egy ab után. Sajnos. Senkinek se kívánom.

2014. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
Kedves kérdező, kérdés, te akarod annyira az együtt alvást, vagy a fiú ? Vagy mindketten ? Ahány család, annyi hozzáállás. Fiatal vagy nagyon, ez tény. Az édesanyáddal beszélj előbb, mond el neki, hogy melyikőtök aki szeretné, és ő tud neked ebben jó dolgokat mondani. Ma divat korán kezdeni, nem 16 hanem 14-15 évesen, aztán egyik kapcsolatból a másikba, mert azok még rövid idejű ismeretségek, annak ellenére, hogy minden lány azt szeretné, hogy akivel együtt alszik, annak a fiúnak felesége is legyen. Mert szereti, szerelmes úgy érzi. Kiváncsiságból ne.
2014. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

Mert az egyutt alvas nem a tinikapcsolat resze, hanem a felnott elete. Ha mar MINDENT kiprobaltok 16 evesen, mi arad a kesobbiekre? Koran kiegtek, semmi ujdonsag nem marad.

Vannak dolgok, amikre VARNI kell. Vagyakozni utana, es idovel megkapni. Hova siettek? Mar a szex is tul korai, kis tinilanykent minek kapkodsz?

2014. febr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!