Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem gáz ilyet...

Csak szerintem gáz ilyet elvárni? (karácsonyi ajándék téma)

Figyelt kérdés

Megbeszéltem a párom anyjával és a párom nővérével, hogy új szemüveget veszünk a páromnak karácsonyra. Mindenki belead x összeget. Nemrég voltunk a párommal szemüvegesnél, megállapítottuk, 50 ezerből bőven kijövünk, mert van karácsonyi akció. Mikor ezt elmondtuk a párom anyjának, ő mondta, hogy maximum 15 ezret tud beleadni. Gondoltam ez teljesen jó, én 30-at rá tudok áldozni, a párom nővére is minimum 20-at adna, simán meglesz.

Ma kiderült, hogy 30-at adott a tesó, és anyuka ezen kiakadt, "miért adott olyan sokat" címszó alatt, majd eljutott odáig, hogy amit a párom az apjától és a nagyapjától kapott névnapjára pénzt, bele kellene adnia a szemüvegbe. (Ergo ő ki akarja húzni magát a költségekből, később le is szögezte, hogy ő nem ad bele)

Kérdem én, nem pofátlanság ilyet kérni valakitől? Adja oda a névnapjára kapott pénzét a saját karácsonyi ajándékára? Nem gáz ha nem ad bele a szemüvegbe, kifizetjük ketten a párom nővérével, de anyósjelöltön kicsit azért megütköztem.


2014. dec. 2. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát ez nagyon gáz. Inkább csak símán mondta volna, hogy nem tud beleadni. De most mért nem ad bele? 30-at bead a tesó, ő adjon egy 5-öst, te meg a maradékot. Nemigaz, hogy a saját gyerekével ezt csinálja.
2014. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt furcsálom én is, hogy pár ezret sem képes beleadni...Mindig megy a dráma, hogy nincs pénzük, meg minuszban vannak és jajj úristen... de köznem pudinggal, pattogatott kukoricával és somlói galuskával tömi a fejét. Barátomat meg kiosztja egy 100 ft-os chipsért is, mert nekik erre nincs pénzük. (megjegyzem, barátom fizetését is a sajátjaként kezeli).

Ezek után még nehezebb felfognom hogy ennyit is sajnál a fiától karácsonyra.

2014. dec. 2. 21:04
 3/8 opened paradise ***** válasza:
16%
50-ből kijöttök,a tesó ad 30-at,meg te is,akkor minek még az?
2014. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtuk hogy 30-at ad, az ma derült ki. Értelem szerűen igazodni akartam hozzájuk. Nem vág földhöz ha ki kell adnom érte 20-at, de úgy volt hogy az anyja is belead.
2014. dec. 2. 21:18
 5/8 opened paradise ***** válasza:
86%

Értem.

Akkor szerintem vegyétek meg felesben,hagyjátok ki belőle őt,főleg,ha úgy akar adni,hogy másnak a pénzéből,ráadásul pont az ajándékozott fiáéból adna bele.

2014. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

irigy a banya!

egyszer dugd el a seprűjét!

2014. dec. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, tetszik a neved :D a szemüveg megrendelve, 47 ezer, előlegbe perkáltuk a 30at, a maradékot fizetem. Anyósjelölt megpukkadhat :)
2014. dec. 3. 18:53
 8/8 A kérdező kommentje:
Mégis adott egy 10est anyuka. Úgy látom rájött hogy enyhén önzőn viselkedett.
2014. dec. 3. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!