Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám ellenzi a kapcsolatom....

Anyám ellenzi a kapcsolatom. Szülők, vélemény?

Figyelt kérdés

A fiú aki tetszik félig cigány. Anyámék kitagadnának, hallani sem akarnak róla. Azonban én nagyon szerelmes vagyok ebbe a fiúba..

Hiába szóbahozom a dolgot egyből "megne tudjam" "te innen repülsz"... Rendbe én se szeretem a cigányokat, eszem ágába sem lenne összejönni velük, de ez a fiú :(

17éves vagyok/L



2014. dec. 3. 20:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Kutyából nem lesz szalonna. Ez pedig el fog múlni. Hasonlóan viselkednék, mint a szüleid.
2014. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg kiraknálak, hogy költözz oda a fiúdhoz, és adnék neked cirka másfél napot, hogy utána visongva vissza rohanj a karjaimba, amikor meglátod, hogy kik is azok a cigányok valójában... Utána eszedbe nem jutna ilyeneken töprengeni, hogy "de ez a fiú...*sóhaj".
2014. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%

Hát én ha megtudnám valakiről hogy roma már kiábrándulnék belőle.. bocsi..

20/L

2014. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

Minden nap azon rettegnék, hogy mikor jössz haza azzal, hogy terhes vagy.

Én is ellenezném. Nagyon.

2014. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
87%

de azért be kell vallani nem mind olyan..

nekem pl van egy tök rendes haverom aki roma, és nagyon kedvesek a szülei is..

attól hogy sok ilyen dolgot a romák követnek el attól még nem feltétlen az összes olyan


nem védeni akarom őket csak ez az igazság

2014. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék. Undorodom ugy a ciganyoktol. De ez a fiu mas. Nem ez a koszos budos. Rendes is nagyon. :) ilyen alja ciganyokkal szoba sem allnek.
2014. dec. 3. 20:43
 7/22 anonim válasza:
29%

én kerülöm is a "gengszter" kinézetűeket

de a te eseteddel nem tudoksajnos segíteni

2014. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most csak tetszik a fiú vagy már együtt is jártok? Amúgy nekem középiskolában a legjobb barátnőm félig cigány volt. De ő normálisan viselkedett, tanult mint a kisangyal, és diplomája is lett azóta. Ja, és többet lógtam náluk annak idején, mint a saját otthonomban, mert őnáluk ezerszer békésebb volt a légkör, szeretet volt meg nyugalom. Szóval azt mondom, hogy az egy dolog hogy cigány származású valaki, de meg kell nézni hogy viselkedik, hogy tanul, kikkel barátkozik, milyen a családja. Cigányok közt is van ilyen is, olyan is, mint ahogy magyarok közt is. Talán meg kéne ismerni azt a fiút, a kapcsolatot utána is lehet ellenezni. Persze én nem vagyok az anyád, meg sokat itt a gyk-n sem tudnak neked segíteni, ha a szüleid ennyire mereven elzárkóznak a fiú elől.
2014. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%

"Nem ez a koszos budos. Rendes is nagyon. "

Ahhha. A rokonsággal már találkoztál? Mondjuk a nagyszüleivel?

És ha már itt tartunk: nekem az egyik legjobb barátnőm cigány (félig).

A lányaink egyidősek. Szegény kislánynál aztán kijött a vérvonal mindenestől. Örülök, hogy egyneműek a gyerekeink.

Rohadt rasszista vagyok, tudom. De akkor is így érzek.

2014. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem neked kell itt bármit is tenned, hanem a fiúnak. A származása miatt ő sajnos alapból hátránnyal indul az életben, mivel bármilyen is a személyisége, ha az emberek meghallják, hogy cigány, rögtön elítélik ismeretlenül is (lásd itt fentebb ezeket a beszűkült gondolkodású válaszolókat, akik azt se tudják, milyen emberről van szó, de már látatlanul szidják őt és a családját is - előre is köszönöm a lepontozást). Ha tényleg normális, értelmes ember, és a szüleid is azok, akkor meg fogják látni, hogy nem kell mindenkit beskatulyázni, mert nem minden ember egyforma.
2014. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!