Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa miért nem szeret? Mit...

Apa miért nem szeret? Mit tehetnék, hogy szeressen?

Figyelt kérdés

Anyukám Sclerosis Multiplexes beteg , és szerintem ez is dob apa gyűlöletén .

Apa(54)

Anya(37)



2014. dec. 3. 21:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Miért gyerekként irsz, mikor te vagy a történetben szereplő beteg?
2014. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Első, miből gondolod?
2014. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Őszintén , hittem azt , hogy segítetek , abban , hogy rájöjjek , hogy apa azért utál e mert azt hiszi , hogy anya miattam lett-e beteg vagy valami más van a dologban..

lehet , hogy rossz helyen keresem a választ.

2014. dec. 3. 22:00
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy Apukád elfáradt Anyukád ápolásában és szomorú a jövőt illetően. Nem hiszem, hogy Téged nem szeret, lehet hogy depressziós és nincs kedve sok mindenhez. Kérdezd meg, hogy miben tudsz segíteni, hogy könnyebb legyen neki, így talán közelebb tudtok kerülni egymáshoz.
2014. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Az a baj , hogy hiába ajánlom fel mindig azt mondja , hogy egy ideje kellett volna segítenem.

Vagy csak egyszerűen azt mondja , hogy minek vagy?

Nem tudok mit tenni..

2014. dec. 3. 22:04
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Második és harmadik vagyok. Jó helyen keresed, csak ki kell szűrni a válaszokat. Sok itt is a megkeseredett, utálatos felnőtt és az unatkozó tini is.
2014. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Próbáld akkor úgy, hogy mire hazajön csinálj meg olyan dolgokat, amiket Ő szokott, így többet tud pihenni és talán a kedves is jobb lesz. De tudod nehéz tanácsot adni, mert nem ismerjük a körülményeket...
2014. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat tényleg, de semmi nem használ.

Tudom , hogy mindenkinek van elég problémája de őszintén tehetetlen vagyok, és félek én is,ahogy valószínűleg apa is.

Apa asztmás ,és a háta is gyakran fáj , de nem tudok semmit tenni. Nem ad támpontot amiben könnyíthetném a mindennapokat.

2014. dec. 3. 22:07
 9/26 anonim ***** válasza:
A kedve is jobb lesz.
2014. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
16 éves leszek most huszonkettedikén.
2014. dec. 3. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!