Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy újra belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy újra belém szeressen?

Figyelt kérdés
Majdnem 5 hónapja voltunk együtt a barátommal, távkapcsolatban. Nem az első a külsőm volt, amit megszeretett, persze azt is szette, de leginkább a belső tulajdonságaim nyerték meg. Ilyeneket mondott még 2hónapja, hogy még nem volt olyan lány, aki iránt így érzett volna és nagyon szeret, a szüleit is (főleg az anyukáját) megismertem, ő is kedvelt. De ma este beszéltünk és azt mondta a barátom, hogy nem tudja mit érez; sokkal jobban szeret, mint egy barátot, de nem annyira, hogy szerelmes belém. Majd azt mondta, hogy biztos benne, hogy ha közelben laknék, akkor még mindig ugyanúgy szeretne, sőt jobban is, de így nem tud mit tenni. Azt hogy 'Szeretlek xy' még mindig nem törölte, sem a facebookon a családi állapotát és mondta, hogy nem egy másik lány van a dologban. Aztán mondtam neki, hogy mi lenne ha nyáron elmennék és többet lehetnénk együtt, szünetekben is felmennék, esetleg ott is tanulnék, mert amilyen szakot kerestem az ott is van. Azt mondta, hogy talán akkor megint megszeret, de ha nem akkor legyünk barátok, mert nem akarja ezt eldobni. Én pedig eldöntöttem, hogy beszélek a legjobb barátjával, aki az én barátom is, hogy nyáron had menjek el hozzájuk és hozzon újra össze vele, hogy visszakapjam. A legjobb barátjának sosem mondta, hogy már nem szerelmes belém, csak annyit mondott, hogy a másik közös barátunk mindent elmond nekem, amit ő neki mond. Nem tudom mit tegyek. Azt is monda, hogy az utóbbi időben azért nem írt mert nem tudja mit érez, de az elmúlt egy hétben minden nap több órán át beszéltünk. Fogalmam sincs mit gondoljak. Én 18 éves vagyok, Ő szintén 18, de én vagyok idősebb nála 8 hónappal. Segítsetek légyszi! Előre is köszönöm!
2013. febr. 28. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem ha ennyi infót össze tudtál szedni akk tuti nem a mi véleményünk fog dönteni mert már te rég tudod a választ... ;)
2013. febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet összehozni, nem így megy

azt tudja és érzi nem szeret úgy, ahogy Te szeretnéd

ezt erőltetni nagyon kár, bár ez csak az én véleményem N

2013. febr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki úgy beszél egy kapcsolatról,ahogy ő teszi,az már régen rossz.Szerintem tudod Te a szíved mélyén nagyon jól,hogy erre keresztet vethetsz.
2013. febr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát azt mondta, hogy nyáron mindenképpen találkozzunk és így sok időt lehet velem és akkor szerinte újrakezdhetnénk, ha még én is ezt akarom, de akkor menjek oda tanulni és akkor együtt lehetünk minden nap. Mellesleg ő nagyon keveset beszél mindenkivel, elég csendes típus. Mondjuk én sem vagyok szószátyár, de többet beszélek, mint ő.
2013. febr. 28. 23:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és ő mindenhez ilyen negatívan áll hozzá...és nem hisz semmiben sem.. amik nagyon le tudják kötni azok a játékok.. de ha ott is nem sikerül neki valami akkor otthagyja, aztán pár hét múlva újra nekiáll játszani, mert ,,hülye volt, hogy abbahagyta".. a saját barátai sem értik, hogy mit miért tesz..
2013. febr. 28. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!