Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lenne a reakciótok, ha a...

Mi lenne a reakciótok, ha a lányotok egy tanárával lenne együtt?

Figyelt kérdés

Én lennék a lány...

Tavasszal érettségizem, de utána is Budapesten maradok az egyetem miatt.

Ez az egész közöttünk több, mint 1 éve tart, titokban.

Az is baj lehet szerintem, hogy a mi családunk gazdag. Nem felvágásból, provokációból írom, tényleg így van. Mindenki és általában társat is az ismeretségi köreinkből választanak. Szóval nem szeretném, ha emiatt konfliktus lenne a szüleim és köztem.

Mert a barátomnak is tehetős a családja, az apukája rá is szerette volna/szeretné hagyni a céget, csak megromlott közöttünk a kapcsolat, mert irányítani szerették volna Őt, nem fogadták el, hogy Neki mások a céljai.


2014. dec. 4. 10:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
46%
Kedves #20, nagyon jó poén... jó, manapság nem tűnik akkora cuccnak, amikor minden 2. újság-címlapon ilyenebbek vannak, de ez még az 1980-as évek eleje volt, amikor a címlapokon max a Brezsnyev smárolt... szóval az adott tanár óráiból így harminconév távlatából 2 dologra emlékszem kristálytisztán, arra a lábközre:)) meg amikor egyszer felrobbant kísérlet bemutatás közben:)))... laza csuklóból megért egy röpdoga-karót:))) - ahogy a hasonló kaliberű orosztanárnő óráiból sem a russzkíj jizikre emlékszem, hanem arra, amikor tanítás után együtt söröztünk a gimi törzskrimójában:)))
2014. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Ő 30 éves.

Nem rúgnák ki. Már volt ilyenre példa a gimnázium történelmében, a tanár ugyanúgy tanít, a volt tanítványa ma már a felesége.

Ez a kapcsolat nem azért kezdődött, mert előnyt akartam magamnak. Ilyen segítség nélkül is jól teljesítek az órákon.

2014. dec. 4. 14:27
 23/31 anonim ***** válasza:
54%
Az én reakcióm az lenne, hogy nagyon megnézem magamnak azt a 30 évest, aki egy 17 éves gyereklányban találja meg a testi/lelki társát. Az ilyenek nagyrészt uralkodni akarnak egy kapcsolatban, vagy alkalmatlanok párkapcsolatra felnőtt személyekkel. 17 évesen még nem vagy sem felnőtt, sem érett. A többi résszel nem lenne problémám, de az előbbivel nagyon.
2014. dec. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Miért ne lettem volna érett 17 évesen?

Sosem voltam az a meggondolatlan, ostobán vihogó tinilány, a családom sem kezelt így, mindig egyenlően bántak velem. Pl. sosem szabták meg, mikor hová mehetek és meddig, mert bíztak bennem és tudták, hogy nem vagyok felelőtlen, sosem úgy viselkedtek, mintha én kevesebb lennék, vagy nem lenne beleszólásom az életembe azért, mert nem vagyok 18 éves.

Persze, az ember akkor lesz igazán érett, ha már betöltötte a 18-at, mert ugye aki előtte éretlen volt, az azonnal a világ legbölcsebb embere lesz... Ugyan már.


A barátom sosem próbált meg uralkodni felettem és tekintve, hogy több párkapcsolata is volt (a leghosszabb 4 éves), nem hinném, hogy alkalmatlan lenne bármire is.

2014. dec. 4. 15:37
 25/31 anonim ***** válasza:
56%
Nem, nem akkor leszel érett, ha betöltöd a 18 évet. Attól, hogy nem vihogsz, szintén nem leszel az.. Akkor leszel érett, ha befejezed a tanulást, munkába állsz, önálló életet élsz. De minimum tapasztalatot szerezel a gimi és az otthonod védett falain kívül, és nem szórakozóhelyekre célzok. Majd 25 évesen tudni fogod, mire gondoltam, addig gondolom sértésnek veszed, pedig ez csak tény. 17 évesen bármilyen kemény életed is volt, még nem vagy felnőtt. Nincs ezzel baj, de aggasztó, miért nyomul rád egy 30 éves. Lehet voltak kapcsolatai, de nyilván véget is értek, ezek után pedig egy tőle nagyságrendekkel tapasztalatlanabb lánnyal kezdett.. és nem szexuálisé értelemen vett tapasztalatlanságról beszélek. Tudnál egyenrangú társként szerelemmel szeretni egy 13 éves fiút? Hiába, az csak 4 év, nem pedig 13.. de látod nem mindegy, melyik életszakaszban kivel kezd az ember? Nincs azzal baj, ha te vonzónak találsz egy férfit. A hiba az ő rendszerében van, de mivel szereted, te ezt úgysem fogod belátni.
2014. dec. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
63%

Kedves #23 (#25) "nagyon megnézem magamnak azt a 30 évest, aki egy 17 éves gyereklányban találja meg a testi/lelki társát. Az ilyenek nagyrészt uralkodni akarnak" - annyira kegyetlenül unalmas már ez a szöveg... persze előítéletet mindenki olyant épít magának, amilyent akar, ha meg a valóság érdekel, akkor elárulok neked egy titkot: nem a férfit kell "megnézni magadnak" - azon vélhetően nem látszik semmi különös - hanem a "korban hozzáillő" egyedülálló nőket kell meghallgatni... (a nézet még általában nem gáz, a bajok ott szoktak kezdődni, amikor elkezd megnyilvánulni...

Olvasd el pl. itt a #7-es választ (a #8 én voltam):

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

... ha ebből nem érted meg, hogy a facér 30-as férfiak miért kerülik néhány negatív tapasztalat után inkább a "korban hozzáillő" nőket, akkor semmiből...

2014. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó válaszolónak: Szerintem nem kéne általánosítani. Ha Te egy 30 éves női válaszoló miatt az összes ennyi idős nőt lenézed és ledegradálod azzal magadat minősíted. Ez az a szint mikor valaki azt írja hogy minden pasi egyforma, mert mind csak bla bla...lényegtelen.

A kérdező is lehet 17 évesen komolyabb gondolkodású, de lehet épp 10 éves szintjén is, akár. Nem egy kommentből kéne messzemenő következtetést levonni egy egész korosztályra. Mert bocs az elég gyatra magyarázat a részetekről is, hogy azért nem ismerkedem 30 évessel, mert minden 30 éves szellemileg ilyen. Meg akkor kérdezhetném hogy a 17 éves "átlag" vajon milyen szellemileg/felfogásilag?

2014. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
80%

Kedves #27, én nem az itteni válaszokból általánosítok, példának azt tudtam hozni... általánosítani onnan általánosítok, hogy anno 30 évesen, túl egy hosszú kapcsolaton, én is ebben a cipőben jártam férfiként, és elég jól megismertem a "választékot" - és aztán neke is lett egy 17 éves párom:)) Akivel azóta együtt vagyunk... 17 éve (anno 17N/33F, ma 34N/50F)

Szóval mondjuk úgy, hogy kemény, több éves élettapasztalat:))

2014. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
79%

Rendben hát örülök nektek. Ne értsd félre én nem itélem el a korkülönbséges kapcsolatokat, női oldalról meg pláne értem mit lát egy érett vonzó férfiban. :)

Na de attól, hogy találkoztál a "választék" közül pár nem normálissal, az még nem jelenti azt hogy mind olyan volt, vagy akár most is olyan. Neked a mostani párod volt megírva, örülj hogy egymásra találtatok, és maradjatok még sokáig boldogok. De azért általánosítani akkor sem kell, szerintem :)

2014. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 piroska és a farkas ***** válasza:
Én 11-es voltam amikor összejöttem az akkor 30 éves tanárommal. Rövid idő után úgy érezte tisztességesnek, hogy munkahelyet váltott, h ne legyen a tanárom. A Te barátod helyében is legalább annyit megtennék, hogy a szüleiddel, és az igazgatoval leülnétek, hogy lássák, h igenis komolyan gondoljátok, nylt lapokkal játszotok, és vhogy ugy kéne alakítani szerintem, hogy téged / te osztályodat/ ne tanítson. Egyszoval nem titkolnám.
2014. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!