Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes helyrehozni egy ilyen...

Érdemes helyrehozni egy ilyen elmérgesedett viszont édesanyámmal?

Figyelt kérdés

Próbált elküldeni otthonról, de csak mert valami betegsége volt. (pszichiáterhez is jár) tehát nem volt tiszta.

De nem tudott, ezért kitalálta, hogy azt mondja a rendőröknek, hogy bántalmazom, hogy távolságtartási végzést hozzanak.


Nagyon sokáig nem sikerült neki, majd egyszer végül sikerült. Nem érdekelte, hogy az utcán vagyok és a tanulmányaimat kockáztatom. Semmi nem érdekelte. Utána a végzés alatt az értékesebb cuccaimat jöttmenteknek adta oda, (valószínűleg visszaéltek a mentális állapotával) ezeket azóta sem tudtam visszaszerezni, a rendőrség nem foglalkozik az üggyel. (pedig megvannak már az új "gazdák" a cuccaim felén túl is adtak)

Amíg otthon laktam próbáltam gondnokság alá helyeztetni, de az elmérgesedett viszonyra hivatkozva ezt visszautasították.


Egy év eltelt már azóta, de nem merem meglátogatni, egyszer azt mondja a telefonban, hogy örül, hogy saját életet élek, máskor üvölt velem, hogy ne keressem mert már nem vagyok az ő fia.


Én megvagyok. Azóta rendeződött az életem.


2014. dec. 8. 21:02
 1/3 A kérdező kommentje:

Viszont hiányzik, mert mégis az anyám, és amíg kicsi gyerek voltam sokáig mellettem volt és nem is éltünk rosszul annyira a családdal. tehát nem voltak ilyen nem normális dolgok, sőt, akkoriban elképzelhetetlen lett volna a jelenlegi helyzet, maximum a tv-ben láttunk ilyeneket.


Most meg kialakult. Megtörtént, velem, vele. De a viszony még mindig nem oldódott fel. (és nem is biztos, hogy kell neki)


Csak valahogy úgy érzem, hogy legközelebb már csak a temetésén fogom látni.

2014. dec. 8. 21:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy így alakult anyud állapota és a kapcsolatotok. Addig nem tudsz vele mit kezdeni, amíg nem kezelik a betegségét. Oké a Te kérelmedet elutasították. De mások (szomszéd, rokon, csakádsegítő) nem látja ugyanezeket? Családsegítőn keresztül is lehet a gondnokságot kérni, ha ők is úgy látják!
2014. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt látják, hogy nincs ki mind a négy kereke, de amíg nem élnek vele együtt ez nem annyira zavaró.

A hivatalos szervek pedig adnak annak a feltételezésnek, hogy én valóban bántalmaztam. Még a holmim utáni feljelentéssel (pedig az az úúj "tulajdonos" ellen szólt) sem foglalkoztak! Ez felháborító viszont.

2014. dec. 8. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!