Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok erről a szituról...

Mit gondoltok erről a szituról? Helyeselnem kéne?

Figyelt kérdés

Lányom 21 évesen lett terhes úgy, hogy még volt hátra az egyetemből 2 év neki. A gyerek apjával nem akart együttmaradni. (nem szerettük volna ha megtartja a gyereket de nem lehetett mit kezdeni vele, kényszeríteni nem lehet ugye...) Terhesen is végig járt így azt az évet befejezte, utána egy évet itthon volt a gyerekkel, majd befejezte a maradék egy évet. Közben amíg pici volt a gyerek, egy régebbi kapcsolatával ismét összejött, és diploma utána hozzá költözött a gyerekkel. Azóta felvették egy munkahelyre, egy éve dolgozik, és most gyereket szeretnének a pasival.

Én egy picit ki vagyok akadva ezen, még mindig fiatal, 25 évesen most 2.gyereket akar. Nincs közöm hozzá? Ő azt mondja hogy nincs, mivel nem én tartom el, és ez igaz is. De csak szerintem gáz hogy ennyire csak a gyerekei érdeklik meg a családalapítás?


2014. dec. 9. 12:26
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem bebizonyította, hogy önállóan is megáll a lábán, a gyerek mellett lediplomázott, van munkája és úgy látszik, stabilnak érzi a párkapcsolatát is arra, hogy gyereket vállaljanak. Ő fiatalon szeretné ezt megtenni.


Szerintem ne szólsz bele, teljesen a magánügyük.

2014. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
79%
Nem lennék a gyereked!
2014. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
81%
nincs közöd, hisz ahogy írod eltartja saját magát, nem veled tartatja el a családját... inkább örülnél az unokáknak ahelyett, hogy te akarnád meghatározni mikor szüljön... befejezte a sulit, van munkája, együtt él a barátjával mégis mire kéne várnia?
2014. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
85%
Igen nagyon "gáz" vagy. Az Isten mentsen meg az ilyen hozzátartozótól!
2014. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
88%
Gyerek mellett lediplomázott, és ez neked nem elég bizonyíték, hogy felelősségteljes?
2014. dec. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
72%

Szóval szeretnéd ha inkább 35 éves kora után szüljön? mert akkor sokkal több a problémás terhesség és nagyobb eséllyel lehet vmi baja a babának is? Tehát kockáztasson mert ugyan minden megvan egy gyerekhez még a tapasztalat is révén h van már 1, de neked ez nem kényelmes, ezért a felnőtt önálló lányod várjon?

Jesszus.. örülök h nem vagy az anyám! Szegény csajszi?

Amúgy mi nem normális szerinted abban h 25 évesen gyereket akar? Diploma lakás kapcsolat megvan.. mire meglesz a baba 26 lesz már? Szerinted az korai??? 26, nem 16

2014. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
81%
Nem akarlak megbántani, de tényleg gáz vagy. Az hogy 25 évesen a "csak" a gyerekei érdeklik miért baj? Nem vagyunk egyformák. Befejezte az egyetemet, megoldotta a gyerekkel az életüket, nem "passzolta" le nektek. Nincs itt semmi gond.
2014. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
76%

Igen, helyeselned kéne!

A lányod egyedül, babával befejezte az egyetemet. Hál' Istennek talált egy normális párt, aki elfogadta a gyerekkel együtt. Most szeretnének közös babát. Ezzel mi a gond?????

Más szülő örülne ennek!

És még jó, hogy 25 évesen szeretne 2. gyereket. Nem tinilány.

Az meg jó, hogy a család és a gyerekek fontosak neki.

Gonosz vagy! Ha te karrierre vágysz, akkor csinálj magadnak, tanulj, dolgozz, de ne a lányoddal akard megvalósítani azt, amire te vágysz.

2014. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
76%
Elhiszem, hogy a legjobbat akarod neki, de nyugodj bele, hogy felnőtt és meg fog állni a saját lábán. Van munkája, képzettsége, el fogja tudni tartani a gyerekeket. Bár én is a huszas éveimben megtaláltam volna a társam, és akkor vállalhattam volna gyerekeket! Véső soron a gyermekeink azok, akikre idősen büszkék lehetünk, szerencsés a lányod, hogy huszonévesen igazi családja lehet, két gyerekkel.
2014. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
52%

Nem szólhatsz bele, felnőtt nő, az ő döntése.

Egyébként én megértelek. Én sem lennék boldog, ha a 25 éves lányom 1 év munka után már a második apától szeretne gyereket. GYED-re sem lesz jogosult és a párkapcsolata is nagyon friss. Jó esélye van rá, hogy 28 évesen egyedülálló kétgyermekes anyuka legyen, biztos anyagi háttér nélkül.

2014. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!