Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok normalis helyzet...

Mit gondoltok normalis helyzet az ha egy gyerekes apa kulfoldre koltozik?

Figyelt kérdés
Majdnem 10000 km-re a gyerektol. A gyerek hogy dolgozza fel? Milyen szulo az ilyen?
2014. dec. 6. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy jobb szülő, mint aki simán elviseli, hogy a gyerekét fht-ből kell nevelnie...
2014. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan dolgozza fel, az sok mindentől függ: a gyerek életkorától, személyiségétől, milyen volt korábban a kapcsolatuk.


Én így nőttem fel, nem tartom normálisnak. Amikor a férjemnél felvetődött a külföldi munka, megbeszéltük hogy vagy mind megyünk, vagy mind maradunk.


Ettől függetlenül felnőttként "jó" szülőnek tartom apukámat. Bármikor hívhatom, ha kell meghallgat, segít, imádja az unokáit.

2014. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az se biztos, hogy jó szülő aki a szomszéd kerületben lakik.

A gyerek fel fogja dolgozni, amúgy van skype, kimehet hozzá a gyerek is szünidőre, stb, szóval a konkrét helyzetük (családi és anyagi), a személyek ismerete nélkül én nem állok be az apukára köpködők sorába.

2014. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Valószínűleg apukának meg van az oka rá, talán jobb anyagi lehetőségek stb. Bár részleteket nem írtál, hogy miért költözik külföldre, vagy milyen szoros a gyerekkel a kapcsolatuk, hány éves a gyerek stb, de ha jobb megélhetési lehetőség miatt megy, akkor a gyereknek is normálisabb jövőt tud biztosítani. Ha nem arról van szó, hogy nem törődik a gyerekkel, vagy nem érdekli, akkor én sem tudom elítélni az apát. Legalább törekszik valami jobbra.... Ebben az országban lassan már semmi jövő nincs...
2014. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek már 18 felett van, miért ne. a szülő is csinálhat külföldön karriert, kezdhet új életet nem csak a huszonéves fiatlok. Főleg ha anyagilag szorul rá. Ha még együtt él a gyerekével, akár magával is viheti.
2014. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kérdező, hány éves a gyerek?
2014. dec. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!