Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van e esélyem-e még kijönni a...

Félix96 kérdése:

Van e esélyem-e még kijönni a depresszióból?

Figyelt kérdés

Hát hol is kezdjem pocsék mult szekálás felsőfokon verekedések és minden..

aztán nem volt ballagásom mert nem éreztem hogy ott lenne a helyem a gazdag osztálytársak mellet a 8dikos ballagásomon.

8-dik után középsuliban már elzárkóztam a új osztálytársaktól gépezésbe öltem magányomat.

17 évesen találkoztam egy 16 éves lánnyal neten egy játékban megismertem megszeretem találkoztunk és szerelembe léptünk.

voltak tavaly családi gondok viták és fenyegetések mikor romlottak a jegyei.

Miután elkezdtünk járni robbanás szerűen lettek jók jegyeim boldog voltam éreztem hogy minden rendben van elrepült másfél év és most ott tartunk hogy amelyik szív megmentet annak idején a depressziómból most ugyan az dobott vissza és mélyebbre.

Én sokat tettem érte vittem cukrászdába költötem havonta a játékába elvittem rengetegszer a szabadba kifeküdni egy plédre egy fa alá.

Mindenben boldog voltam vele de most már ott tartok semmi kedvem nincs.

6 órát forgolódok a ágyban mire sírva el tudok aludni.

Étvágyam már nincsen 2 hónapja tőle jóha 3 naponta egy kis kaja..

A géphez sem nyúlok már egész nap elvagyok otthonról megnézem távolról hogy neki milyen a napja és sajnos látom hogy megvan nélkülem csak alkalmanként boldogít.

14 éves korom óta vágyom a halálra azóta érzem hogy nem kellek amikor megismertem ezt lemondtam de amióta már észre vettem hogy a lányok soha nem fognak annyira viszonozni a érzelmeket int amenyit én adok sajnos előjött.

Már nincsenek álmaim sem mikor alszok feeteséget látok, ebből is csak azt szűröm le hogy nekem nincs jövőm mert hiszek a jövőről való megálmodásról és nekem már nincsenek álmok.

Már azon vagyok hogy mire eljön a január és a 19 es születésnapom azon a napon halok meg.

De még az is eszembe jutott amiért ennyire nem kölcsönös érzelmekben az akinek a szívemet adtam, azért a ő házuk előtt halok meg dec 20 dikán csakhogy tudja én tényleg szeretem nem úgy mint a többi pasi csak megölt a fájdalom hogy nem törődik velem.



2014. dec. 14. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Te húlye vagy..ha szereted akkor miért halnàl a hàza előtt meg?lelkifurdalàsa legyen élete végéig??ha szereted minek okoznàl neki fàjdalmat..akit szeretsz annak nem okozol fàjdalmat..

engem is a képzeletbeli netes baràtom emelt fel majd lökött el mégse fogom megkeresni hol lakik hogy ott haljak meg

2014. dec. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a múltamat másolja 1 hónap minden jegye leromlott és a vislekedése is elégé más...

Nagyon azt érzem nem érez annyira kölcsönösen mint amennyire én szeretem és tényleg már ott tartok hogy nem bírom ki ezeket 6 óra forgolódás mire elalszok és totális kedvetlenség ezt már nem lehet tűrni az hogy ameik lány megmentet a depresszióból az dob vissza a viselkedése miat nekem csepp a pohárban és szerintem elégé jól fel is fogná hogy a gyerekes viselkedése és az hogy egy rohadt video nézés fontosabb mint az aki neki adta a szívét már elégé...

Legalább a élete legnagyobb leckéjét megkapná.

2014. dec. 14. 02:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha te tényleg depressziós lettél volna, akkor egy lány nem tudott volna abból pikkpakk kigyógyítani.


Most is csak szerelmi bánatod van, ezen nagyjából minden kamasz átesik.

A géphez azért nem nyúlsz mert gondolom csak játszanál rajta az meg rá emlékeztetne.

Talán szerezzél barátokat, ha egyedül vagy mint a kisujjam, akkor persze, hogy magányosnak érzed magadat ha éppen az aktuális barátnő lelép.

Amúgy ő csinálja jól, éli tovább az életét, mert az megy tovább.

2014. dec. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most ti amúgy szétmentetek(?), mert ez sem világos.
2014. dec. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem könnyű megtalálni az igazit, de hidd el nem ő az, ha nem foglalkozik veled, vagy már nem szeret. Túl kell lépni ezen, nem érdemli meg hogy ennyit agyalj rajta. Keress haverokat, menjél szórakozni, sportolni, kirándulni, kösd már le magad! Aztán majd jön egy másik lány, lehet ő lesz az, de az is lehet hogy nem, ki tudja. Te ilyen könnyen feladnád az életed? Az aztán férfias!
2014. dec. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem mentünk szét épp ez a vicc.

Csak én nem megyek keresni őt vagy megyek elé mert lemásolta a multamat most szépen hagyom had bukjon meg 7ből amit elntézett magának és had lógózon a nőivel.

én meg minden döntésemet elvesztetem már mostanság és nem szerelmi bánat...

2014. dec. 14. 14:06
 7/9 anonim válasza:

Na ez aztán szerelem... Elvárod a lánytól hogy kirángasson a depresszióból, és mivel nem erre fordítja minden pillanatát, tönkreteszed az életét...


Talán ha lecsökkentenéd az elvárásaidat, szerezhetnél barátokat.

2014. dec. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes hívószámon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom és T-mobile számról. Fülkéből is.
2014. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Elvárás???? Ember szinte szabad volt.... az hogy én figyeltem a életére ha szomorú volt felvidítottam, ha édességet akart vagy mást megadtam neki cukrászdába vittem a kedvenceiért ha boldogtalan volt.

Mit vártam vagy kértem tőle semmit.

Másfél év alatt nem szeretkeztünk egyszer sem mert nem akart szeretetet bőven kapot és nem vártam el.... másfél év alat egyszer sem mondta ki a szeretlek szót még ha kértem is csak beduzogott...

Ma meg már "feladta" most meg már mondogatja a "csak szeretem" hát egyszer sem mondta...

Nekem ennyi elég volt szép emlékeket kaptam tőle a legszebbeket egész életemben nem akarok tőle rosszakat is.

Nem fogom megélni a 19-et nem kell nekem szenvedés a életben ennyi volt a mai nap feladom a életet ennyi nekem elég volt belőle.

2014. dec. 17. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!