Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ma ki számít...

Szerintetek ma ki számít fiatalnak?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert egyre lejjebb csúszik a fiatalokat szidalmazók életkora. Legutóbb egy bősz komment alján azt olvastam, hogy 21 éves lány. Tehát ő már nem tartja magát fiatalnak?

2014. dec. 25. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
21 eves lany, igy irva nekem o fiatalnak latja magat. En 33 vagyok, es fiatalnak erzem magam 😊 Kozepkoru a kb 40-45 eves ember, szerintem.
2014. dec. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
21 évesen a mai fiatalokat szapulni valóban érdekes.
2014. dec. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Az "ezek a mai fiatalok" kifejezés sosem felnőtt emberekre, hanem kamaszokra vonatkozott. Persze a szapulás meg azoknak a sajátja, akiknek nincs jobb dolguk, nincs elég bajuk az életben, vagy még inkább saját magukkal és a saját életükkel nincsenek megelégedve, így pl. az időseké. Az alapja az irigység. Lehet, hogy a 21 éves lány nem tudott soha úgy felszabadulni, mint az általa említett fiatalok, vagy most is egy rossz időszakon megy át, így a feszültségét azokra vetíti ki, akik az ő hangulatába nem illenek bele. Amikor pedig kiír egy kérdést a mai fiatalokról, akkor pedig csak megértésre vágyik, arra, hogy végre valaki ne tartsa szociálisan és érzelmileg elmaradottnak a mai fiatalokhoz képest, sokkal inkább érettnek és illedelmesnek.
2014. dec. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az számít fiatalnak, aki annak érzi magát.

És imádom ezt a "mai fiatalok" frázist.

Csak nézzen mindenki szét maga körül, ezek a "mai öregek" milyen csodás, virágzó országot, társadalmat hagytak ránk. Büszkék lehetünk rájuk és szégyelljük magunkat mi fiatalok, hogy nem vagyunk olyan tökéletesek, mint a szüleink, nagyszüleink generációja.

2014. dec. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a "mai fiatalokhoz képest azért elég nehéz "szociálisan és érzelmileg elmaradottnak" lenni :D amúgy aki a mai fiatalokat szidja, az mindig a nála fiatalabbakra gondol, nem úgy érti, hogy saját magát öregnek tartja.
2014. dec. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
30 éves alatti emberek
2015. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése. Kamasz koromban egy 30 évest se tartottam már "fiatalnak", 20 évesen meg igen. Ahogy a 45 éveseknek is fiatal egy 35 éves is pl. A fiatalság relatív, mint a szépség. :)

Több korosztályra is lehet érteni azt, hogy fiatalok.

2015. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!