Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért "féltenek" ennyire?

Miért "féltenek" ennyire?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok Pesten lakom,Sosem voltam eljárkálós ,bulizni sem szoktam.Az a helyzet hogy a barátommal egy éve vagyok távkapcsolatban (baranya megye)és eddig nem mehettem le hozzájuk. Most végre nagynehezen elengedtek ...De most hirtelen nagyanyám kitalálta,hogy egyedül nem vonatozhatok mert nagyon veszélyes,és el fog kísérni.De ha nem ő akkor anyum vagy apum akar velemjönni,persze amíg nagymama nem hozta fel addig szó sem volt erről.A vonat 3 óra alatt odaér ,plusz helyjegyes és ic. Komolyan Ennyire kell engem félteni 16évesen?

2014. dec. 25. 12:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
baranyában igen
2014. dec. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%

Persze,nem szoktad nézni a tényeket?

Szinte tiszta kék fény!16evessen nem tudod megvédeni magad egy felnött jobban átlát helyzeteket,mert Te még naiv vagy könnyen megvezethetnek,kihasználhatnak

2014. dec. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos manapság már van ok a féltésre. :-(
2014. dec. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Baranya.

Azért nem mindegy, hogy Pécs-Kertváros vagy Hősök tere vagy Komló.

2014. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Inkább féltsenek, minthogy a Péntek László vigyen el randizni.
2014. dec. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%
Helybe nem találsz magadnak pasit?én sem engednélek.Annyi beteg elme rohangál sajnos senki homlokára nincs rá irva milyen ember.
2014. dec. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Semmivel sem kellene jobban félteni Baranyában, mint Budapesten. Csak a pestiek ilyeneket szeretnek hangoztatni.
2014. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
"Annyi beteg elme rohangál" Kivétel ugye Pest? Mindjárt elröhögöm magamat!
2014. dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Pkntosíto.:Szigetvár..de nem ezzel van probléma hanem az úttal. Ami nem értem miért ekkora probléma a vonat típusától fogva. És igen tisztaban vagyok a hírekkel. És nem vagyok könnyen átverhető ,sem hülye..Nyilván nem szállnék le a vonatról egy idegen kedvéért illetve nem állnék fel a helyemről se. Van annyi eszem hogy betartsam ezeket.
2014. dec. 25. 14:00
 10/18 A kérdező kommentje:

*Pontosítok

Ja és barátom azon az állomáson várna ahol leszállok

2014. dec. 25. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!